Piotrkowskie „JASKÓŁKI” z medalami

Proszę określić gdzie leży problem:
7 + 9 =
Link
7 + 9 =
IMG_20221119_111014
Trzy złote dwa srebrne i jeden brązowy medal wytańczyły piotrkowskie „JASKÓŁKI” podczas XVI Ogólnopolskiego Turnieju Tanecznego „Taneczne Pejzaże”Ponad 1020 tancerzy, 235 choreografii w wykonaniu formacji, duetów i solistów z całej Polski
można było podziwiać w minioną sobotę 19 listopada na XVI Ogólnopolskim Turnieju Tanecznym „Taneczne Pejzaże” w Górze Kalwarii.
Jurorzy po wielogodzinnych prezentacjach wyłonili najlepszych wykonawców festiwalu podkreślając bardzo wysoki poziom choreografii. Rywalizowano w kategoriach modern, show dance, jazz oraz inne formy taneczne z podziałem na 4 kategorie wiekowe.
 
Tancerze zachwycali nowatorskimi rozwiązaniami, świetnym warsztatem a dopełnieniem były kostiumy, muzyka i scenografia. Wspaniale zaprezentowały się piotrkowianki z Akademii Tańca Sportowego „JASKÓŁKI”, które zostały wysoko ocenione przez sędziów i zdobyły medale zarówno solo, w duetach jak i w formacjach.
 
WYNIKI:
ZŁOTY MEDAL -ANTONINA JARZĘBSKA SOLO Show-Dance młodzież
ZŁOTE MEDALE-WERONIKA MALINOWSKA i ALICJA CHYBAŁA Show Dance junior ZŁOTE MEDALE-ZESPÓŁ TANECZNO-AKROBATYCZNY „AEROBIK” Show Dance młodzież                        
SERBRNY MEDAL -JULIA GAJ SOLO Show Dance junior
SREBRNE MEDALE -ANTONINA JARZĘBSKA i JULIA GAJ -DUETY Show Dance młodzież
BRĄZOWE MEDALE -ZESPÓŁ TANECZNY „PERŁA” Show Dance juniorzy
 
 
← powrót