Dzisiaj: Niedziela 05 lipca 2020

Centrum Informacji Turystycznej po raz kolejny otrzymało czterogwiazdkowy certyfikat Polskiego Systemu Informacji Turystycznej. To najwyższa ocena przyznawana przez Polską Organizację Turystyczną.
IV Liceum Ogólnokształcące zostało mistrzem województwa łódzkiego w  piłce nożnej dziewcząt. Finałowe zawody Licealiady odbyły się w Rząśni.
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 odbył się coroczny turniej piłkarski o Puchar Dyrektora Szkoły.
27-05-2019

Rowerem przez las

W minioną sobotę (25.05) odbyła się wiosenna wycieczka rowerowa zorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Wiktoria Guść, pływaczka UKS Delfin Piotrków Trybunalski, zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski seniorów i młodzieżowców. Nasza pływaczka ma dopiero 15 lat, a już rywalizuje z najlepszymi w kraju seniorami.
W minioną środę na stadionie miejskim „Concordia” odbył się VIII Miting Lekkoatletyczny dla dziewcząt i chłopców z rocznika 2006-2008 zorganizowany w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.
Na wyjątkowy spacer zaprasza w najbliższą sobotę (18.05) Centrum Informacji Turystycznej. Tym razem wycieczka powiedzie szlakiem piotrkowskich murali.
Szczypiornistki Piotrcovii w najlepszy z możliwych sposobów pożegnały się ze swoimi kibicami. W ostatnim spotkaniu sezonu w piotrkowskiej hali Relax pokonały Ruch Chorzów.
Krzysztof Jończyk, Dawid Szkodziński oraz Mateusz Bernatek zostali mistrzami Polski w zapasach w stylu klasycznym. Tegoroczne mistrzostwa odbyły się w minioną sobotę (11.05) w Kartuzach.
Centrum Informacji Turystycznej wraz z Piotrkowską Grupą Rowerową zapraszają na kolejną edycję tradycyjnej rowerowej nocnej gry miejskiej Kulturower. Impreza odbędzie się już w najbliższą sobotę (11.05).