W środę (14.08)  zainaugurowano rozgrywki IV ligi piłkarskiej. Pierwszy mecz rozegrała także piotrkowska Polonia, która jest beniaminkiem rozgrywek.
„Piotrków Legionowy” to tytuł kolejnego spaceru organizowanego przez Centrum Informacji Turystycznej. Zapraszamy już w najbliższą sobotę (10.08) o godz. 15:00.
Piotrkowski Trakt Maryjny to tytuł kolejnego spaceru, na który zaprasza Centrum Informacji Turystycznej. Wycieczka już w najbliższą sobotę (3.08) o godz. 15:00.
Polska himalaistka Anna Czerwińska będzie gościem piotrkowskiej Mediateki. Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek (30.07.).
„Trybunalskie ciekawostki” to tytuł kolejnego spaceru organizowanego przez Centrum Informacji Turystycznej. Zapraszamy już w najbliższą sobotę (20.07) o godz. 15:00.
„Piotrków Trybunałów i Sejmowy” – to tytuł kolejnego spaceru organizowanego przez Centrum Informacji Turystycznej. Zapraszamy w najbliższą sobotę (13.07) o godz. 15:00.
"Bryczką po Trakcie” to propozycja Centrum Informacji Turystycznej na nietypowe zwiedzanie Piotrkowa Trybunalskiego z perspektywy konnej bryczki. Przejażdżki będą się odbywały w niedzielę (14.07).
 
6 lipca w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się IX rajd rowerowy dla fanów kolarstwa – Grand Prix Amatorów na Szosie. Uczestnicy będą mieli do pokonania 125 km.
Mateusz Górny, uczeń piotrkowskiego ZSP nr 2, wywalczył kwalifikacje na Europejski Olimpijski Festiwal Młodzieży, który odbędzie się w Baku. Zawodnik będzie reprezentował Polskę w biegu na 100 metrów.
 
„Piotrkowskie zgromadzenia franciszkańskie” – to tytuł kolejnego spaceru, na jaki zaprasza Centrum Informacji Turystycznej. Wycieczka już w najbliższą sobotę (29.06) o godz. 15:00.