W miniony weekend (19.10) odbyła się Okręgowa Liga Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego. Piotrków reprezentowali zawodnicy z UKS-Szkoły Karate Tradycyjnego.
 
Srebrny oraz brązowy medal zdobył Kacper Jonczyk, zawodnik UKS „Delfin” Piotrków Trybunalski, podczas zawodów Ligi Dzieci i Młodzików 2019/2020.
W środę (23.10) szczypiornistki MKS Piotrcovia na własnym parkiecie zmierzą się z EUROBUD JKS Jarosław. Początek meczu o godz. 18.
 
Kilkadziesiąt osób wzięło udział w drugiej edycji gry miejskiej „Magia Starego Miasta” organizowanej przez Polskie Towarzystwo Turystyczno- Krajoznawcze. Zabawa odbyła się w ramach projektu Młode Stare Miasto.
 
Już jutro (09.10) we własnej hali szczypiornistki MKS "Piotrcovia" podejmą aktualne Mistrzynie Polski PGNiG Superligi drużynę MKS "Perłę" Lublin. Zapraszamy na mecz.
 
Sportowcy z piotrkowskiego Stowarzyszenia SALOS wzięli udział w XXVII Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Salezjańskiej. Siatkarze i tenisistki zakwalifikowali się do igrzysk światowych.
Maksymilian Danielak wziął udział w międzynarodowym turnieju, który odbył się w litewskim Wilnie. Piotrkowianin wywalczył "srebro".
"Magia Starego Miasta" to tytuł gry miejskiej, która odbędzie się w przyszły czwartek (10.10). Zgłoszenia do zabawy można nadsyłać do 8 października.
W ramach akcji promującej kulturę fizyczną i sport atletyczny w czwartek (25.09)  Szkołę Podstawową nr 11 odwiedził czołowy polski zapaśnik w stylu klasycznym, medalista mistrzostw świata Mateusz Bernatek.
 
W sobotę (21.09) odbyła się jubileuszowa, pięćdziesiąta odsłona pieszego rajdu „Prażonego ziemniaka” organizowanego przez piotrkowski oddział PTTK.