Kamil Majchrzak wystąpi w najbardziej prestiżowym turnieju tenisowym na świecie. Piotrkowski tenisista wygrał eliminacje bez straty seta.
W sobotę (22.09) w ramach Imienin Piotrków 2019 odbyły się Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego amatorów w brydżu sportowym.
Adam Majchrzak, uczeń Szkoły Podstawowej nr 12, zawodnik Bartłomieja Sobczyka, sięgnął po tytuł Mistrza Polski do lat 14 w grze podwójnej w parze z Igorem Kubalką z Andrychowa. Mistrzostwa rozegrano w Szczecinie.
Przez ostatnie trzy dni w Piotrkowie Trybunalskim odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w badmintonie. Mistrzostwa okraszone zostały srebrnym medalem piotrkowianina, Mateusza Danielaka.
Za nami jubileuszowy V Polanik Cup. Lekkoatletycznym zmaganiom młodych talentów przyglądał się Piotr Lisek, rekordzista Polski w skoku o tyczce.
Już w najbliższą sobotę (15.06) odbędzie się piąty lekkoatletyczny mityng Polanik Cup. Zapisy uczestników już wystartowały, a gwiazdą tegorocznej imprezy będzie Piotr Lisek.
Piotrków Trybunalski będzie gospodarzem Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Badmintonie. Do naszego miasta zawitają najlepsi polscy badmintoniści w kategoriach U19 i U23. Impreza odbędzie się w dn. 14-16 czerwca w hali RELAX Ośrodka Sportu i Rekreacji.

 
Centrum Informacji Turystycznej po raz kolejny otrzymało czterogwiazdkowy certyfikat Polskiego Systemu Informacji Turystycznej. To najwyższa ocena przyznawana przez Polską Organizację Turystyczną.
IV Liceum Ogólnokształcące zostało mistrzem województwa łódzkiego w  piłce nożnej dziewcząt. Finałowe zawody Licealiady odbyły się w Rząśni.
W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 odbył się coroczny turniej piłkarski o Puchar Dyrektora Szkoły.