06-03-2020

Złoty Jaskółczyn

Tancerki z piotrkowskiego klubu „Jaskółczyn” ponownie udowodniły swój wielki talent. Tym razem świetne występy zanotowały podczas eliminacji Mistrzostw Polski w Tańcu Sportowym.
… pod takim tytułem odbędzie się IV edycja konkursu rękodzieła artystycznego. Prace należy nadsyłać do 27 kwietnia.
Już po raz dziesiąty startuje konkurs fotograficzny pn. „Piotrkowska przyroda”. Prace konkursowe należy dostarczyć do 28 maja.
Promocja książki dr. Tomasza Andrzeja Nowaka pt.: "Nekrologi piotrkowskiego Tygodnia 1873-1906" odbyła się w niedzielę (1.03) w salach piotrkowskiego Muzeum.
„Bliżej niż myślisz” to wystawa fotografii Roberta Michalika, której wernisaż odbył się wczoraj (27.02) w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Słowackiego 13.
„Jeśli wiesz co chcę powiedzieć…” to tytuł koncertu z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się w niedzielę (8.03) o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury. Przed publicznością w piosenkach Katarzyny Nosowskiej zaprezentują się uczestniczki warsztatów piosenki aktorskiej.
27-02-2020

Dzień Kobiet w MOK

Występy wokalne i kabaretowe zaplanowano podczas Dnia Kobiet organizowanego w Miejskim Ośrodku Kultury. Przed publiczością zaprezentuje się kabaret "Trzeciaki" i zespół "Los Emerytos".
„Czarnobyl – strefa wykluczenia” - to tytuł wystawy fotografii autorstwa Tomasza Zielińskiego, którą będzie można oglądać w Galerii „Śnieżne Krużganki”. Wernisaż odbędzie się w niedzielę (1.03) o godz. 18.00.
Piotrkowskie Muzeum zaprasza na promocję książki „Nekrologi piotrkowskiego TYGODNIA 1873-1906” autorstwa dr. Tomasza Andrzeja Nowaka.
Nauczyciele oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 zapraszają przyszłych pierwszoklasistów wraz z opiekunami na Dzień Drzwi Otwartych. Na dzieci będą czekały interesujące wyzwania i liczne atrakcje.