…to tytuł wystawy malarstwa autorstwa Katarzyny Dyjewskiej. Od piątku (29.05) wystawę można w Ośrodku Działań Artystycznych przy ul. Sieradzkiej 8.
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na swój profil na portalu Facebook. Każdego dnia publikowane są tam aktualne informacje teatralne oraz liczne wydarzenia kulturalne, które mają miejsce w sieci.
 
Już po raz czternasty Miejski Ośrodek Kultury organizuje Mały Konkurs Recytatorski. W tym roku odbędzie się on w wersji online.
Dziś (18.05) wyłoniono zwycięzców konkursu „Upominek na urodziny św. Jana Pawła II” zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury. Z nagrodzonych nagrań powstała wizualizacja.
Z okazji stulecia urodzin Karola Wojtyły Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 6 im. Królowej Jadwigi zorganizował konkurs na plakat i infografikę o Janie Pawle II.
Już po raz dziesiąty zorganizowany zostanie konkurs fotograficzny „Piotrkowska przyroda”. W tym roku – ze względu na panujący stan epidemii – zmienił się regulamin konkursu.
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do wzięcia udziału w festiwalu rodzinnym „Piękny Dzień Mamy”. W tym roku będzie miał on formę internetową. 
Pierwsze i trzecie miejsca indywidualne oraz drugie w kategorii szkół to sukcesy Zespołu Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w ogólnopolskim konkursie Junkers-Bosch szkoli.
Ośrodek Działań Artystycznych przygotował dwie nowe wirtualne wystawy, które będzie można oglądać za pośrednictwem strony www.odaart.pl.
W piątek (24.04) absolwenci Zespołu Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 zakończyli tegoroczny rok szkolny. W tym ważnym dniu młodzież pamiętała o innych.