Dzisiaj: Sobota 06 czerwca 2020

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców i osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej na konsultacje z przedstawicielami Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego, którę odbędą się 27 czerwca (czwartek) w godz. 11.00-13.00, w nowo otwartym Punkcie Informacyjno-Konsultacyjnym ŁARR w budynku Urzędu Miasta przy ul. Szkolnej 28 pok. 217 (II piętro). 
Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorstw wyznaczony jest do stania na straży zasada wolności gospodarczej, domniemania uczciwości przedsiębiorcy, przyjaznej interpretacja przepisów, proporcjonalności, pewności prawa czy udzielania informacji oraz interweniowania w sprawach między przedsiębiorcami, a organami administracji publicznej.
 
Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach przygotowujących do realizacji projektów w ramach nowego programu dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”.
28 lipca odbędą się wybory do Rad Powiatowych Izb Rolniczych. Zgłoszenia kandydatów oraz członków komisji przyjmowane są w piotrkowskim magistracie.
Zapraszamy mieszkańców miasta i okolic na 2. Meeting Gospodarczy, który odbędzie się 1 czerwca w godz. 12.00-16.00, na zamkniętym odcinku ulicy Słowackiego. Wydarzenie odbywać się będzie jednocześnie z organizowanymi Urodzinami Ulicy Słowackiego oraz Festynem Rodzinnym + 4 Łapy.
Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii wspólnie z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości rusza z drugą edycją cyklu konferencji dla przedsiębiorców „Prawo do przedsiębiorczości – małe firmy, wielkie zmiany”.
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Fundacja Firmy Rodzinne realizują projekt Early Warning Europe, którego celem jest udzielanie pomocy firmom i przedsiębiorcom przeżywającym trudności i sytuacje kryzysowe.

 

Serdecznie zapraszamy firmy, szczególnie produkcyjne, z terenu Piotrkowa Trybunalskiego do uczestnictwa w II Meetingu Gospodarczym, który odbędzie się 1 czerwca br. w godz. 12.00-16.00.
16 kwietnia w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. odbyła się uroczystość wręczenia decyzji o wsparciu na nowe inwestycje. 
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich z Bełchatowa zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Przedsiębiorco, zadbaj o rozwój swojej firmy, czyli jak pozyskać środki na szkolenia”. W programie m.in. prezentacja ofert poszczególnych instytucji działających w ramach systemu bonów rozwojowych.