Półkolonie letnie z „Bartkiem”

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 3 =
zdjęcie
Świetlica socjoterapeutyczna „Bartek” również i w te wakacje organizuje bezpłatne, letnie półkolonie. W tym roku ze względu na epidemię przyjmie jednak mniejszą liczbę dzieci.
- Tegoroczne półkolonie będą prowadzone w reżimie sanitarnym, co wymusza zmniejszenie liczebności grup dzieci – wyjaśnia Bożenna Walczak, dyrektor „Bartka”. – Musimy zachować odpowiednią powierzchnię (4 m2 na jedno dziecko + wychowawca) oraz przestrzegać innych procedur bezpieczeństwa.
Dlatego w pierwszej kolejności na półkolonie zapisywać można dzieci, które są stałymi podopiecznymi świetlic, dzieci wskazane przez MOPR i pedagogów szkolnych oraz dzieci z rodzin zastępczych.
- W związku z powyższym uprzedzam, że limit miejsc dla pozostałych chętnych będzie niewielki – informuje Bożenna Walczak.

Żeby zapisać dziecko na półkolonie należy podać lub przesłać dokumenty: Karta kwalifikacyjna i Informacja-zgoda (w załączniku). Oba dokumenty w wersji papierowej należy wsunąć do skrzynki na korespondencję - budynek „Bartka” lub w wersji elektronicznej wysłać na adres: bartek@swietlicabartek.com.pl (wyłącznie skany - podpisane przez rodzica lub opiekuna).
O przyjęciu dziecka nie będzie decydować kolejność zgłoszeń. Każde zgłoszenie będzie analizowane indywidualnie w kontakcie z zapisującym rodzicem.

Półkolonie odbędą się w świetlicach:
- „Bartek” (ul. Norwida 4);
- „Tęcza” (ul. Pawlikowskiego 1);
- „Wierzeje” (ul. Wrzosowa 8);
- „Promyk” (ul. Wojska Polskiego 54);
- „Piątka” (al. 3 Maja 23).

Zajęcia odbywać się będą w trzech turnusach:
- 6.07 - 17.07;
- 20.07 - 31.07;
- 3.08 - 14.08.

Więcej szczegółowych informacji na www.swietlicabartek.com.pl lub pod nr tel. (44) 649-76-53 lub 724-163-625. Informację o ewentualnym zakwalifikowaniu dziecka będzie można uzyskać w dniu 01.07. od godz. 8.00.

Załączniki artykułu

informacja-dla-rodzica (Pobrań: 52)
← powrót