Dzisiaj: Niedziela 05 lipca 2020

Ponad 58 milionów złotych trafi do przedsiębiorców z województwa łódzkiego dotkniętych skutkami epidemii COVID-19. Trwa przyjmowanie wniosków na pożyczkę płynnościową.
Ponad 28 tys. złotych dofinansowania otrzymała popularna „Pioma” na kolejny program edukacji ekologicznej. Fundusze pochodzą z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
Rozpoczął się ostatni etap prac przy modernizacji ul. Pereca. Droga łączona jest z Al. Kopernika. Dzięki temu rozwiązaniu ułatwimy dojazd w rejon Podzamcza. ​
Referat Ewidencji Ludności zajmujący się sprawami m.in. meldunków, dowodów osobistych, działalności gospodarczej oraz rejestrem i spisem wyborców, zmienił godziny pracy. Interesanci są przyjmowani w godz. 9:00-17:00.
Rada Miasta udzieliła prezydentowi wotum zaufania oraz absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2019 rok podczas środowej (10.06) sesji.
O godz. 8:30 rozpoczęła się transmisja XXII Sesji Rady Miasta. Zapraszamy do śledzenia obrad.
„Produkt Polski – Kupuj Świadomie” to ogólnopolska akcja, której celem jest wspieranie rodzimego rolnictwa oraz krajowej gospodarki.
Bardzo sprawnie przebiega budowa nowych boisk na stadionie miejskim „Concordia”. Place do gier powinny zostać wybudowane wcześniej niż planowano. 
We wtorek i środę (9-10.06) mieszkańcy ul. Zalesickiej muszą liczyć się z czasowymi przerwami w dostawie wody. Spowodowane jest to awarią wodociągu.
Jeszcze przez tydzień potrwa rekrutacja do Miejskiego Żłobka Dziennego. Dokumenty można składać do 16 czerwca.