Dzisiaj: Niedziela 05 lipca 2020

Trwają prace przy modernizacji ulicy Belzackiej. Droga remontowana jest na odcinku od ronda A. Osieckiej do ul. Niemena.
Piotrków weźmie udział w rywalizacji o miano „Rowerowej Stolicy Polski”. Fani jednośladów mogą wsiadać na rowery i „kręcić kilometry” dla naszego miasta. Rozpoczęła się już rozgrzewka przed główną rywalizacją.
Przed nami kolejna inwestycja w budowę miejsc parkingkowych. Tym razem zatoki wybudujemy przy ul. Daniłowskiego.
Letni cykl koncertów organizowany przez Telewizję Polską „Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki” zawita w tym roku do Piotrkowa Trybunalskiego.
640 ósmoklasistów od wtorku (16.06) pisze w Piotrkowie Trybunalskim egzamin na zakończenie szkoły podstawowej. Egzamin ósmoklasisty potrwa trzy dni.
Pracownicy Elektorciepłowni zlokalizowali awarię ciepłociągu. Nad ranem z kranów ponownie popłynie ciepła woda.
Elektrociepłownia Piotrków informuje, że nastąpiła awaria ciepłociągu. W całym mieście występują problemy z dostarczaniem ciepłej wody.
Jesienią 2020 roku zaplanowano Powszechny Spis Rolny. W najbliższych dniach w Urzędzie Miasta przeprowadzona będzie rekrutacja na rachmistrzów terenowych, którzy będą pracować przy spisie.
Najprawdopodobniej w pierwszych dniach lipca pojedziemy po przebudowanej ulicy Wojska Polskiego na tzw. ryneczku.
Na terenie Piotrkowa Trybunalskiego funkcjonują punkty darmowej pomocy prawnej. W ostatnim czasie – w związku z epidemią koronawirusa – wprowadzono kolejne udogodnienia.