Dzisiaj: Niedziela 05 lipca 2020

26-06-2020

Burze z gradem

Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta ostrzega przed burzami z gradem, które mogą  dziś (26.06) występować nad Piotrkowem Trybunalskim.
Wakacyjne warsztaty artystyczne to tegoroczna propozycja Miejskiego Ośrodka Kultury na ciekawe spędzenie wakacji. Już rozpoczęły się zapisy.
W Piotrkowie Trybunalskim trwa akcja bezpłatnego czipowania psów. Czipy czworonogom można wszczepić w Przychodni Weterynaryjnej Wojtania przy ul. Polnej 72.
Cztery piotrkowskie placówki oświatowe znalazły się wśród laureatów konkursu z dziedziny Edukacja Ekologiczna. Organizatorem konkursu był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
KOMUNIKAT PREZYDENTA MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO Z DNIA 29 MAJA 2020 R. WS. SZCZEGÓLNYCH ZASAD PRZYJMOWANIA KLIENTÓW URZĘDU MIASTA
 
Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta ostrzega przed burzami z gradem, które mogą  dziś (25.06) występować nad Piotrkowem Trybunalskim.
Na miejskim kąpielisku „Słoneczko” trwają ostatnie przygotowania do otwarcia. W tym roku sezon kąpielowy nad jeziorem Bugaj rozpocznie się w sobotę, 4 lipca.
W najbliższą niedzielę odbędą się wybory Prezydenta Rzeczypospolitej. W związku z pandemią koronawirusa podczas głosowania w sposób szczególny zadbajmy o swoje bezpieczeństwo.
Dobiegają końca prace pierwszego etapu przebudowy ulicy Wojska Polskiego. Na fragmencie, od torów PKP do ul. Polnej, pojedziemy już w pierwszych dniach lipca.  
W środę (24.06) w Urzędzie Miasta odbyła się XXIII Sesja Rady Miasta. Obrady – ze względu na epidemię koronawirusa – zorganizowane zostały w trybie korespondencyjnym.