ODA zaprasza na wystawy

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 8 =
zdjęcie
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wernisaże nowych wystaw, które od 14 lutego będzie można oglądać w galeriach przy ul. Dąbrowskiego oraz ul. Sieradzkiej.
W ODA przy ul. Sieradzkiej prezentowana będzie wystawa „Miłość”. Jest ona prezentacją prac wykładowców Wydziału Grafiki, Kolegium Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie.
Tytuł wystawy nawiązuje święta zakochanych obchodzonego 14 lutego (dzień otwarcia wystawy). Myśląc o walentynkach większość osób ma pozytywne odczucia bowiem święto to jest kojarzone z ciepłą atmosferą, prezentami, spędzaniem czasu z bliską osobą. Czy prezentowane na wystawie prace będą miały równie pozytywny charakter? Starożytni Grecy rozróżniali osiem rodzajów miłości. Czy artyści podejdą jednoznacznie do tematu czy odniosą się do niego na wielu płaszczyznach? Warto przyjść do Galerii ODA by to sprawdzić. 
Wystawa ma charakter multimedialny, będzie można zobaczyć na niej m.in. obiekty, wideo, malarstwo, fotografię, grafikę.
Wernisaż zaplanowano o godz. 18:30, a prezentacja prac trwać będzie do 15 marca.

Z kolei o godz. 19:00 w galerii przy ul. Dąbrowskiego odbędzie się wernisaż wystawy „Flash”, której celem jest zaprezentowanie najciekawszych postaw artystycznych młodego pokolenia.
- Celem jest umożliwienie konfrontacji idei i postaw twórczych na gruncie sztuki. Formuła wystawy konkursowej jest swobodna. Konkurs był otwarty dla studentów wszystkich kierunków artystycznych wyższych uczelni w Polsce. Uczestnikom nie została narzucona żadna forma ani tematyka. Do I edycji projektu zostało zakwalifikowanych sześciu twórców, których prace intrygują swoją formą oraz w niejednoznaczny sposób odnoszą się do rzeczywistości. Na wystawie będzie można zobaczyć wideo, rysunki, fotografie oraz obiekty – zapraszają pracownicy ODA.
← powrót