Dzisiaj: Wtorek 02 czerwca 2020

Grand Prix dla „Jaskółczyna”

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 1 =
zdjęcie
Grand Prix oraz kilka medali przywieźli z ogólnopolskiego Festiwalu Tańca „Rosa” podopieczni Klubu Kultury „Jaskółczyn” z Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
W minioną sobotę (5.10) w Łodzi odbył się Ogólnopolski Festiwal Tańca „ROSA”. Udział w nim wzięło ponad 130 podmiotów wykonawczych, które zaprezentowało swoje choreografie w kategoriach: Soliści, Duety, Mini Formacje i Formacje z podziałem na kategorie taneczne i wiekowe. Świetnie podczas festiwalu zaprezentowały się piotrkowskie tancerki, które aż osiem razy stanęły na podium.
W kategorii Solistki złoty medal wytańczyła Antonina Jarzębska (Fantasy show - Juniorzy), a brązowy Julia Gaj (Inne formy - Juniorzy). Wśród duetów złoto zdobyły Kornelia Wiernicka i Hania Hanc (Fantasy - Dzieci), natomiast srebrny medal otrzymały Kinga Klimczyk i Lena Trawińska (Modern - Młodzież) Złoty medal dla formacji wytańczył Zespół Taneczno-Akrobatyczny „PERŁA” (Inne formy - Juniorzy) i Zespół Taneczno-Akrobatyczny „AEROBIK” (Modern/Jazz -Juniorzy). W tej kategorii srebrny medal zdobył także Zespół Taneczno-Akrobatyczny ”AEROBIK” (Fantasy - Junior), a brąz otrzymał Zespół Taneczny „MAXI AEROBIK” (Modern - Młodzież).

- W końcowej kwalifikacji okazało się, że piotrkowski „Jaskółczyn” jest najlepszym i najskuteczniejszym klubem i otrzymaliśmy „GRAND PRIX” za wysoki poziom przygotowania taneczno-akrobatycznego i najwięcej zdobytych miejsc na podium – mówi Magdalena Markiewicz, trener i instruktor klubu „Jaskółczyn”.
Za sukcesami tancerzy stoją trenerzy i instruktorzy Magdalena Markiewicz, Maja Sauermann, a kostiumy i rekwizyty opracowuje plastyk Stanisława Kocuj.
← powrót