Szkolenie z Partnerstwa Publiczno-Prywatnego

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 9 =
zdjęcie
„Partnerstwo publiczno-prywatne - analizy przygotowawcze projektu PPP" - to tytuł bezpłatnego szkolenia organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.
Departament Polityki Regionalnej zaprasza na bezpłatne szkolenie „Partnerstwo publiczno-prywatne - analizy przygotowawcze projektu PPP”. Podczas szkolenia omówione zostaną zagadnienia dotyczące: struktury organizacyjno-prawnej, realizacji projektów PPP, korzyści i zalety PPP, ocena efektywności projektu, bankowalność projektu.

Szkolenie poprowadzi Alina Sarnacka, która posiada 25-letnie polskie i międzynarodowe doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwa finansowego, w tym 23-letnie w przygotowaniu projektów partnerstwa publiczno-prywatnego oraz koncesyjnych (udział w rynku począwszy od pierwszych tego typu projektów w Polsce od 1996 – na zlecenie Międzynarodowych Instytucji Finansowych) na rzecz sektora publicznego oraz inwestorów prywatnych.

Najbliższe szkolenie odbędzie się 30 października 2019 r. w godz. 8:30-16:30 w sali konferencyjnej na XVII piętrze przy ul. Traugutta 21/23 w Łodzi. Zgłoszenia przyjmowane są do 25 października br. do godz. 12:00 lub do wyczerpania limitu miejsc.

Zapisy na stronie TUTAJ.
← powrót