Szczypiornistki z „piątki” mistrzyniami województwa

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =
zdjęcie
Uczennice z "piątki" wygrały Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w mini piłkę ręczną dziewcząt szkół podstawowych. Zwycięstwo zapewniło im awans do rozgrywek ogólnopolskich.
W mistrzostwach wojewódzkich, które odbyły się w minionym tygodniu w Łodzi wzięło udział sześć szkół z: Piotrkowa Trybunalskiego, Rzeczycy, Białej, Łodzi, Pabianic i Kutna. Zawody rozegrano w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. Nasze reprezentantki pokonały w swojej grupie Rzeczycę oraz Białą. Zaś w meczu finałowym spotkały się z  Kutnem.
- Pojedynek był zacięty, walka toczyła się do ostatniej sekundy, w regulaminowym czasie gry padł remis 5-5. O zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, które lepiej wykonały dziewczęta z naszej szkoły – relacjonuje Małgorzata Wójtowicz, trenerka szczypiornistek, licząc na równie pomyślny wynik podczas rozgrywek ogólnopolskich.

W skład zwycięskiej reprezentacji weszły: Wiktoria Dudar, Weronika Kozielewska, Oliwa Krych, Weronika Małkowska, Kinga Ratajska, Amelia Rucińska, Maria Sakrajda, Nadia Ścieglińska, Oliwia Wąsowicz.
 
← powrót