Sprawdź się, jako adiutant generała

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =
zdjęcie
Czy „wywiedziesz w pole” czujnych kozaków? Dostarczysz patriotyczne ulotki do miejsca przeznaczenia? Sprawdź się podczas gry miejskiej  pt. „Adiutanci Generała”, która odbędzie się w piątek (9.06.).
 
„Adiutanci generała”  to już trzecia próba przybliżenia młodzieży szkolnej sylwetki wybitnego polskiego generała -Stefana  „GROTA”  Roweckiego. W roku jubileuszu 800-lecia Piotrkowa w fabule gry  pojawią się nawiązania do innych historycznych postaci związanych z naszym miastem.

 -Razem z „GROTEM”  przejdziemy  trudną, krętą i często niebezpieczną drogę, jaką przebył on sam, od momentu kiedy był zwykłym harcerzem, aż do dramatycznych wydarzeń wojny obronnej roku 1939 i okupacji niemieckiej – przybliżają kulisy gry pracownicy CIT-u, dodając.
-To również okazja dla Ciebie – uczestniku – aby zobaczyć, czy byłbyś w stanie sprostać zadaniom, z którymi musiał poradzić sobie Stefan Rowecki.

Start o godz. 10.00 przed Centrum Informacji Turystycznej. Warunkiem udziału w grze jest zgłoszenie 3-osobowej drużyny do 7 czerwca,  do godziny 17.00 w Centrum Informacji Turystycznej (ul. Zamurowa 11).
Organizatorami gry jest Centrum Informacji Turystycznej , Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr  1 oraz I Liceum Ogólnokształcące  w Piotrkowie .
 
← powrót