Ruszyły czwartkowe festyny

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =
zdjęcie
Wystartowały tegoroczne Plenerowe Festyny Rodzinne dla najmłodszych. Pierwsza zabawa odbyła się wczoraj (7.07) na stadionie miejskim „Concordia”.
Moc atrakcji czekało na najmłodszych podczas pierwszego Festynu Rodzinnego "Wyciągamy dzieci z bramy", inaugurującego tegoroczny cykl imprez.
Na stadionie miejskim program zajęć sportowych i rekreacyjnych przygotowanych przez Miejski Ośrodek Kultury oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji został w tym roku poszerzony o ofertę przygotowaną przez piotrkowskie Muzeum oraz Miejską Bibliotekę Publiczną.

- Były zabawy, gry zręcznościowe, konkursy z nagrodami nawiązujące do obchodów jubileuszu 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego. Zadaniem dzieci było także namalowanie naszego Zamku Królewskiego. Najciekawsze prace pojawią się na specjalnej wystawie w Muzeum. - opowiada Magdalena Ciżewska, starszy instruktor MOK i dodaje.
- Tradycyjnie podczas pikniku inauguracyjnego nie mogło zabraknąć uwielbianych przez najmłodszych „dmuchańców”, artystycznego malowania dziecięcych buziek oraz balonowych zwierzaków.

Dodatkową atrakcją była prezentacja pojazdów i sprzętu Komendy Miejskiej Policji, Straży Pożarnej oraz Straży Miejskiej.
Kolejna zabawa plenerowa już w czwartek (13.07) w okolicach DH Merkury. Start godzinie 15.00.
← powrót