Ruszaj się z Lionfitness

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 3 =
zdjęcie
„Ruszaj się z Lionfitness” to tytuł projektu dla mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego chcących zadbać o prawidłową dietę i kondycję fizyczną.
Wszyscy, którzy zgłoszą się do programu otrzymają bezpłatny dostęp do odpowiednio skonstruowanej diety i treningu on-line na okres 4 lub 12 tygodni.

Lionfitness.pl to nowoczesna platforma on-line oferująca wsparcie dietetyczne oraz treningowe dla osób, które chcą żyć zdrowo i aktywnie.
- W ramach programu eksperci – wykwalifikowani dietetycy i trenerzy, opracowują diety dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz plany treningowe – uwzględniając możliwości danej osoby – opowiadają twórcy projektu.

Wszyscy mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego chcący wprowadzić istotne zmiany w swoim myśleniu o zdrowym trybie życia otrzymają darmowe pakiety treningowe oraz wsparcie dietetyczne. Szczegóły programów dietetyczno-treningowych dostępne są na stronie www.lionfitness.pl.
Aby wziąć udział w projekcie należy skontaktować się z ekspertem Lionfitness
i zgłosić swoje zainteresowanie przystąpieniem do programu. Zgłoszenia można dokonać za pomocą adresu e-mail: ekspertdieta@lionfitness.pl.

Regulamin akcji znajduje się w załączniku.

Załączniki artykułu

← powrót