Przedłużą zwycięską passę?

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 5 =
zdjęcie
W tym sezonie zespół Piotrkowianina w hali Relax jeszcze nie przegrał. Dziś (18.10) nasi szczypiorniści mają okazję, aby podtrzymać dobrą passę.
W sezonie 2017/2018 „twierdza Piotrków” jeszcze nie padła. Najpierw był remis z bardzo silnym zespołem Azotów Puławy, a potem przyszły zwycięstwa nad MKS Kalisz, Zagłębiem Lubin oraz Meble Wójcik Elbląg.

Spotkanie MMTS Kwidzyn będzie nie tylko okazją do podtrzymania passy, ale także dobrym sprawdzianem formy naszych zawodników. Rywale zajmują obecnie piąte miejsce w tabeli, a na swoim koncie maja tyle samo punktów co podopieczni Dimitro Zniczuka. Warto dodać, że kwidzynianie w tym sezonie z kompletem punktów wracali już z trudnych wyjazdów do Opola oraz Głogowa. Szykuje się więc bardzo ciekawe widowisko.

Zapraszamy wszystkich do piotrkowskiej hali Relax do kibicowania naszym szczypiornistom. Mecz rozpocznie się o godz. 18:30. Bilet normlany kosztuje 10 zł, a rodzinny 15 zł. Dzieci i młodzież do 15 roku życia mają darmowy wstęp.
Po dzisiejszym meczu zawodnicy na nieco dłużej rozstaną się ze swoją publicznością, a kolejne spotkanie w roli gospodarza rozegrają dopiero za miesiąc, 17 listopada podejmą Górnik Zabrze. 
← powrót