Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =
7 + 3 =
zdjęcie
Dziewięć medali zdobył piotrkowski Klub OYAMA Karate Washi podczas dwudziestych drugich Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów OYAMA Polskiej Federacji Karate.
W zawodach, które odbyły się pod koniec maja w Andrychowie wzięło udział blisko 400 zawodników z 36 klubów, w tym dwóch z Kyokushin Tezuka Group. Zawodnicy Piotrkowskiego Klubu OYAMA Karate Washi wywalczyli na tych mistrzostwach dziewięć medali, w tym jeden złoty, sześć srebrnych i dwa brązowe.

W kategorii knockdown seniorzy srebro zdobyli: Jakub Kowalik (do 70 kg), Michał Orzechowski (do 80 kg) oraz Paweł Abratkiewicz (pow. 80 kg), zaś wśród kobiet drugie miejsce zdobyła Angela Szulc (do 60 kg).
W kategorii senior 18-22 lata złoto wywalczyła Daria Cieślińska (do 55 kg), srebro Karina Wojciechowska (do 60 kg), zaś brąz Daria Dendek (pow. 60 kg) .
Z kolei w kontakcie lekkim młodziki srebro trafiło do  Adam Mazurkiewicza (do 45 kg), zaś wśród kobiet trzecie miejsce zdobyła Marcelina Szyposzyńska (do 45 kg).