Dzisiaj: Wtorek 25 września 2018

„Kulturowerem” po Piotrkowie

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 2 =
zdjęcie
W sobotę (13.05) na piotrkowskie ulice wyjedzie „Nocny Kulturower”. Gra miejska organizowana jest przez Centrum Informacji Turystycznej oraz Piotrkowską Grupę Rowerową.
Na wszystkich miłośników jednośladów czeka nie lada wyzwanie. Nowa odsłona „Nocnego Kulturowera” to 40 km trasa zapewniająca nie tylko sportową rywalizację, ale także fabułę pełną odniesień do najważniejszych wydarzeń 800-lecia.

Na uczestników będą czekać zadania wymagające umiejętności strategicznego myślenia oraz podejmowania niekonwencjonalnych decyzji.
-To niepowtarzalna szansa na to, by nie tylko czytać o przeszłości, ale także przez kilka godzin stać się jej częścią, rozwiązać zagadki, z którymi musieli się zmagać nasi przodkowie - zachęca Błażej Cecota, kierownik CIT i dodaje.
- Kto wie, może dzięki twoim decyzjom nasze miasto na powrót odzyska miejsca kultury, o których dziś nikt już nie pamięta?

Zabawa rozpocznie się o godz. 20.00, a  zapisy do 10 maja prowadzone są w Centrum Informacji Turystycznej (ul. Zamurowa 11). Regulamin oraz kartę zgłoszeniową można znaleźć na stronie www.cit.piotrkow.pl.
← powrót