Dzisiaj: Poniedziałek 16 września 2019

Kamil Majchrzak zagra w Wimbledonie!

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 5 =
zdjęcie
Kamil Majchrzak wystąpi w najbardziej prestiżowym turnieju tenisowym na świecie. Piotrkowski tenisista wygrał eliminacje bez straty seta.
Piotrkowski tenisista na londyńskiej trawie znakomitą formę prezentował od pierwszego spotkania. W pierwszym meczu eliminacji nasz zawodnik w zaledwie 51 minut rozgromił Francuza Constanta Lestienne'a. Kamil nie dał swojemu przeciwnikowi żadnych szans wygrywając 6:1, 6:2.
W drugim meczu eliminacyjnym Majchrzak spotkał się z Hindusem Ramkumarem Ramanathanem. Mecz był zdecydowanie bardziej wyrównany, ale w decydujących momentach to piotrkowianin okazał się lepszy wygrywając 7:5, 6:3.

W meczu decydującym o awansie Kamil spotkał się z kolejnym Francuzem. Tym razem na jego drodze stanął Enzo Couacaud, a decydujące starcie toczyło się do trzech wygranych setów. Nie stanęło to jednak na przeszkodzie naszemu zawodnikowi, który rozegrał kolejne znakomite zawody. Piotrkowianin wygrał bardzo pewnie 6:2, 6:4, 6:0 i zapewnił sobie udział w turnieju.

Wimbledon 2019 rozpoczyna się w poniedziałek. Jutro zaplanowano losowanie, po którym dowiemy się z kim Kamil będzie rywalizował w pierwszej rundzie prestiżowego turnieju.

Przypomnijmy, że będzie to drugi udział Kamila Majchrzaka w turnieju wielkoszlemowym. W styczniu piotrkowianin zagrał w pierwszej rundzie Australian Open, a jego przeciwnikiem był jeden z najlepszych tenisistów świata – Kei Nisikori. O tym spotkaniu pisaliśmy TUTAJ.
← powrót