Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 8 =
6 + 8 =
zdjęcie
Kacper Jonczyk zdobył dwa srebrne medale podczas Mistrzostw Województwa Łódzkiego dzieci w wieku 8–10 lat.
W ubiegły piątek (8.11) w łódzkiej Zatoce Sportu odbyły się pływackie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego. Kacper Jonczyk z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Delfin” zdobył na nich dwa srebrne medale. Pierwszy na dystansie 100 metrów w stylu klasycznym, natomiast drugi na dystansie 50 metrów w stylu motylkowym.
Swoje pierwsze starty udanie zaliczyli także zawodnicy piotrkowskiego klubu z rocznika 2010. Mateusz Krystek zajął 10 miejsce (50m st. grzbietowy) oraz 19 miejsce (50m st. dowolny), Maja Cejnóg zajęła 17 miejsce (50m st. klasyczny), Maja Kacperska 20 miejsce (50m st. grzbietowy), Franciszek Karpiński 22 miejsce (50m st. dowolny).