AKS MADEJ WRESTLING TEAM z piątym zwycięstwem

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 7 =
zdjęcie
Wyjazdowa wygrana 30:8 z zespołem Lotto Zapasy Bydgoszcz oznacza, że broniąca tytułu drużyna z Piotrkowa Trybunalskiego zapewniła sobie pierwsze miejsce w grupie A i w półfinale zmierzy się z KS Budowlani Łódź.
 
Spotkanie rozpoczęło się od triumfu zawodniczki gospodarzy Magdaleny Głodek, która w końcówce walki z Angeliką Dytrych przeprowadziła kluczowe akcje. Następnie Krzysztof Bieńkowski występujący w stylu wolnym w kategorii do 65 kg zwyciężył 11:4. Kolejnym zawodnikiem na macie był Dawid Szkodziński. Piotrkowianin zaliczył udany pierwszy występ w tym sezonie w barwach AKS MADEJ WRESTLING TEAM i przed czasem pokonał Marcina Kunysza. Klasę w kolejnej walce zaprezentowała również Katarzyna Mądrowska. Aktualna mistrzyni Polski nie pozwoliła rywalce na walkę w pełnym wymiarze czasowym, dzięki czemu obrońcy tytułu wyszli na prowadzenie 12:5.
 
Gorszy od poprzedników nie chciał być także Patryk Dublinowski, który już po minucie starcia z Robertem Świerblewskim prowadził już 8:0 dzięki kombinacji wózków. Chwilę potem na tablicy pojawił się wynik 12:0 co oznaczało trzecią z rzędu wygraną przez piotrkowian walkę przed czasem. Mateusz Bernatek po raz drugi w sezonie odczuł trudy walki w wyższej kategorii wagowej 75 kg. Wicemistrz świata dzielnie stawił czoła Jakubowi Timowi, ale przegrał minimalnie 4:5.
 
Z roli „jokera” podczas pojedynku skutecznie wywiązała się Natalia Strzałka, która przed czasem pokonała Patrycję Pochowską, zdobywając dla piotrkowskiego zespołu pięć punktów. Ósma walka wieczoru również zakończyła się triumfem piotrkowskiego zawodnika przed czasem. Zbigniew Baranowski, wypunktował Łukasza Dublinowskiego.
 
Na szybkie rozstrzygnięcie walki postawił również Radosław Grzybicki, który potrzebował niespełna półtorej minuty by rozprawić się z Michałem Rusem. Było to już siódme wygrane starcie piotrkowian, którzy aż sześć pojedynków zakończyli przed czasem.
 
Zwycięstwo z ekipą Lotto Zapasy Bydgoszcz 30:8 oznacza, że AKS MADEJ WRESTLING TEAM zapewnił sobie pierwsze miejsce w grupie A i w półfinale zmierzy się z KS Budowlanymi Łódź. W ostatnim grupowym meczu sezonu obrońcy tytułu zmierzą się 3. stycznia z WZS WKS Grunwald-KS Sobieski Poznań we własnej hali.
← powrót