Centrum Informacji Turystycznej po raz kolejny otrzymało czterogwiazdkowy certyfikat Polskiego Systemu Informacji Turystycznej. Piotrkowski CIT jako jedyny w województwie łódzkim otrzymał tak wysokie wyróżnienie.
160 osób wzięło udział w sobotnim (18.03) rajdzie „Topienia Marzanny” zorganizowanym przez piotrkowski oddział PTTK oraz Centrum Informacji Turystycznej.
4 drużyny z naszego miasta znalazły się w finałach wojewódzkich największego turnieju dla dzieci w Europie „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Młodzi piotrkowianie walczą o występ na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.
Piotrków Trybunalski gościł na Internationale Tourismus-Börse (ITB) w Berlinie, największych międzynarodowych targach turystycznych w Europie.
W sobotę (18.03) odbędzie się pieszy rajd topienia Marzanny zorganizowany przez piotrkowski oddział PTTK przy wsparciu Centrum Informacji Turystycznej.
Szczypiorniści MKS Piotrkowianin sprawili największą sensację w tym sezonie PGNiG Superligi. Nasi zawodnicy ograli wczoraj (8.03) wicemistrza Polski Orlen Wisłę Płock!
Wicemistrz Polski Orlen Wisła Płock będzie kolejnym przeciwnikiem szczypiornistów Piotrkowianina w PGNiG Superlidze. Mecz, który rozegrany zostanie 8 marca, będzie miał wyjątkową oprawę.
Szlakiem zabytków związanych z początkami rozwoju naszego miasta w okresie panowania pierwszych Piastów podążyli uczestnicy „Trybunalskich spotkań z 800-leciem Piotrkowa”.
Powoli kończy się jubileuszowy dziesiąty sezon na piotrkowskim lodowisku. „Ślizgawka” będzie działać jeszcze tylko do piątku (3.03).
W najbliższą sobotę (04.03) zaplanowano kolejny spacer w ramach „Trybunalskich spotkań z 800-leciem”. To wspólna inicjatywa Centrum Informacji Turystycznej oraz filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.