W minioną niedzielę (26.11) odbył się  piętnasty Memoriał im. Jana Kruza Halowej Piłki Nożnej Klubów Abstynenckich, zorganizowany przez Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej „PAŁACYK”.
„Współczesny Piotrków” to tytuł ostatniego tegorocznego spaceru historycznego, który odbędzie się w ramach „Trybunalskich spotkań z 800-leciem”.  Podróż po najnowszej historii miasta odbędzie się w sobotę (2.12).
24-11-2017

Mikołajki z OSiR

Z okazji zbliżających się Mikołajek, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie przygotował dwie imprezy sportowe dla najmłodszych piotrkowian: Mikołajkowe gry i zabawy w wodzie (1.12) oraz Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego (2.12).
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na seans astronomiczny „Komety i planety”. Pokaz odbędzie się w piotrkowskim planetarium w sobotę (25.11).
Wicemistrz Polski, naszpikowany reprezentantami Polski oraz zagranicznymi gwiazdami zespół Orlen Wisły Płock będzie rywalem Piotrkowianina w kolejnej kolejce PGNiG Superligi. Mecz będzie rozegrany już w najbliższą środę (22.11) w hali Relax.
Szlakiem piotrkowskich krasnali powędrował tegoroczny rajd parasolowy, który w sobotę (18.11) zorganizował piotrkowski oddział PTTK wspólnie z Centrum Informacji Turystycznej.
Wczoraj (19.11)  w Hali Sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 odbyły się Mistrzostwa Okręgu Piotrkowskiego w halowej piłce nożnej, będące jednocześnie eliminacjami do XVIII Halowego Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego w roczniku 2005.
 
Kilkadziesiąt osób wzięło udział w Międzynarodowym Pucharze Polski w Kulturystyce i Fitness, który w sobotę (18.11) odbył się w piotrkowskiej hali Relax.
Dwa złote i dwa brązowe medale przywieźli zawodnicy Piotrkowskiego Klubu Oyama Karate Washi z Otwartych Mistrzostw Europy OYAMA IK,  które w miniony weekend (11-12.11)  odbyły się estońskim Kohtla Jarve.
Kolejna sportowa impreza 800-lecia przed nami. W najbliższą sobotę (18.11) w hali Relax odbędzie się Międzynarodowy Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness.