Gwiazdy światowej piłki ręcznej będzie można już w sobotę (3.02) podziwiać w piotrkowskiej hali Relax. Piotrkowianin w kolejnym meczu Superligi podejmuje ekipę Vive Kielce.
Dlaczego czekolada jest gorzka? Jak powstaje marcepan? Dlaczego produkcja słodyczy wymagała królewskiego przywileju? Czy słodycze mogą być lekarstwem? Co to jest rachatłukum, lokum i konfekta?  Co jadali królowie, co szlachta, a co mieszczanie?
Aż sześcioro zawodników AKS Madej Wrestling Team znalazło się na pierwszych w tym roku zgrupowaniach kadr narodowych. W tym roku przed nimi nie tylko walka w lidze, ale także w międzynarodowych turniejach.
Piotrkowianin powalczy dziś (24.01) o pierwsze zwycięstwo w tym roku. W hali Relax podopieczni Dmytro Zinchuka podejmą  KPR Legionovo.
 
23-01-2018

Rzecz o nalewkach

Centrum Informacji Turystycznej serdecznie zaprasza na pierwsze w tym roku „Czwartkowe spotkanie z historią”. Tym razem będzie one poświęcone piotrkowskim nalewkom.
22-01-2018

Ferie z OSiRem

Już za tydzień dzieci z Piotrkowa Trybunalskiego rozpoczną ferie zimowe. Tradycyjnie na okres dwutygodniowej przerwy Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował wiele imprez, które pozwolą dzieciom aktywnie spędzić ten okres.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza w bajkowy świat bombek. 2 lutego będzie można wziąć udział w zwiedzaniu piotrkowskiej firmy Szkło-Dekor, a wycieczka połączona będzie z warsztatami robienia bombek.
Piotrkowski Klub Sportowy Polonia zaprasza na turniej drużyn młodzieżowych Polonia Cup IV. Zawody rozegrane będą w trzech kategoriach wiekowych.
Po świąteczno-noworocznej przerwie do gry wracają szczypiorniści Piotrkowianina. Już w środę (17.01) piotrkowscy szczypiorniści we własnej hali podejmą zespół Gwardii Opole.
Oyama Karate Washi został najlepszym klubem w Polsce w 2017 roku. Piotrkowskcy karatecy zostawili w tyle ponad 30 innych zespołów zrzeszonych w OYAMA Polskiej Federacji Karate.