Oyama Karate Washi został najlepszym klubem w Polsce w 2017 roku. Piotrkowskcy karatecy zostawili w tyle ponad 30 innych zespołów zrzeszonych w OYAMA Polskiej Federacji Karate.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na astronomiczny seans do piotrkowskiego planetarium. Spotkanie zaplanowano 20 stycznia.
W najbliższy piątek (12.01) szczypiorniści Piotrkowianina rozegrają kolejny mecz sparingowy przez rozpoczęciem rundy rewanżowej rozgrywek PGNiG Superligi.
Piotrkowski oddział PTTK oraz Centrum Informacji Turystycznej zapraszają na rajd „Puchowy Śniegu Tren”. Celem rajdu jest dokarmianie leśnej zwierzyny podczas zimowego wypadu poza mury trybunalskiego grodu.
Drużyna MKS Piotrkowianin przygotowuje się do drugiej części sezonu w rozgrywkach PGNiG Superligi. Już w najbliższy weekend piotrkowscy zawodnicy zagrają serię meczów sparingowych.
Bardzo mocny akcentem AKS Madej Wrestling Team zakończył fazę grupową rozgrywek PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. W ostatnim spotkaniu AKS Wrestling Team bardzo wysoko pokonał WZS WKS Grunwald-KS Sobieski.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na astronomiczny seans do piotrkowskiego planetarium. Spotkanie zaplanowano 20 stycznia.
W środowy (3.01) wieczór AKS Madej Wrestling Team powalczy o szóste zwycięstwo w drugim sezonie PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. Nasi zapaśnicy w hali Relax będą podejmować WZS WKS Grunwald-KS Sobieski Poznań.
Kibice piotrkowskiej Polonii odwiedzili w środę (20.12) podopiecznych Domu Pomocy Społecznej. Spotkanie miało bożonarodzeniowy charakter, a kibice do seniorów udali się ze specjalnym upominkiem.
Wyjazdowa wygrana 30:8 z zespołem Lotto Zapasy Bydgoszcz oznacza, że broniąca tytułu drużyna z Piotrkowa Trybunalskiego zapewniła sobie pierwsze miejsce w grupie A i w półfinale zmierzy się z KS Budowlani Łódź.