Podziel się swoją ulubioną trasą, którą przemierzasz swoim jednośladem i wygraj nawet tysiąc złotych w konkursie dla mieszkańców województwa łódzkiego pn. "Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie łódzkim”.
11 i 12 maja na stadionie PKS „Polonia” odbędzie się druga edycja Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej. Na przybyłych będzie czekało wiele atrakcji, w tym festyn z udziałem grup rekonstrukcyjnych.
Już po raz trzynasty odbył się w naszym mieście Integracyjny Indywidualny Turniej w Boccię. Zawody odbyły się we wtorek (8.05) w hali „Relax”.
Mobilna Akademia Młodych Orłów zawitała do Piotrkowa. Pierwszy trening odbył się w poniedziałek, 7 maja na orliku przy ul. Broniewskiego 5.
W sobotę (12.05) odbędzie się kolejna edycja nocnej gry miejskiej „Kulturower”. Uczestnictwo w zabawie można zgłaszać do 9 maja.
Młodzi piłkarze z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Piotrcovia” zdobyli drugie miejsce w dziewiątej edycji Turnieju Piotrcovia Cup 2018. Zawody odbyły się w czwartek (3.05) na stadionie miejskim „Concordia”.
Trwają zgłoszenia do Orlikowej Ligi Mistrzów województwa łódzkiego w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Drużyny można rejestrować do 9 maja.
Drużyna dziewcząt IV Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie zajęła II miejsce w Finale Województwa Łódzkiego w Piłce Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych. Zawody odbyły się w miniony wtorek (24.04) w Pajęcznie.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na spacer tematyczny pn. „Miasto na ekranie”. Wędrówka po „Filmowym Piotrkowie” odbędzie się w sobotę (28.04).
Ponad sto osób wzięło udział w sobotnim (21.04) rajdzie rowerowym, zorganizowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. Pierwsza tegoroczna trasa powiodła cyklistów do Włodzimierzowa.