W najbliższy weekend w hali sportowej przy ZSP nr 4 (ul. Sienkiewicza 10/12) odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu w formule full-contact.
 
Trzecie miejsce na podium w sztafecie, liczne zwycięstwa indywidualne oraz nowe rekordy życiowe- tak wygląda podsumowanie piotrkowskich Delfinków po  Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików oraz II Mistrzostwach Oławy w pływaniu.
 
04-04-2017

Tropem Jagiellonów

W sobotę (01.04) Wydział Filologiczno-Historyczny UJK filia w Piotrkowie  oraz Piotrkowskie Bractwo Akademickie im. Zygmunta I Starego zabrało ochotników na spacer piotrkowskim śladem Jagiellonów.
W sobotę (01.04)  odbędzie się kolejny spacer w ramach „Trybunalskich Spotkań z 800-leciem”. Tym razem Centrum Informacji Turystycznej oraz filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego przybliżą aspekty jagiellońskiej przeszłości Piotrkowa.
Duchy, trumny, krowy, klejnoty, tunele czasu i moc innych przygód czeka na uczestników gry miejskiej „Pętla czasu”, która odbędzie się w sobotę (08.04). Organizatorem zabawy jest  Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC.
Centrum Informacji Turystycznej po raz kolejny otrzymało czterogwiazdkowy certyfikat Polskiego Systemu Informacji Turystycznej. Piotrkowski CIT jako jedyny w województwie łódzkim otrzymał tak wysokie wyróżnienie.
160 osób wzięło udział w sobotnim (18.03) rajdzie „Topienia Marzanny” zorganizowanym przez piotrkowski oddział PTTK oraz Centrum Informacji Turystycznej.
4 drużyny z naszego miasta znalazły się w finałach wojewódzkich największego turnieju dla dzieci w Europie „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Młodzi piotrkowianie walczą o występ na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.
Piotrków Trybunalski gościł na Internationale Tourismus-Börse (ITB) w Berlinie, największych międzynarodowych targach turystycznych w Europie.
W sobotę (18.03) odbędzie się pieszy rajd topienia Marzanny zorganizowany przez piotrkowski oddział PTTK przy wsparciu Centrum Informacji Turystycznej.