Dzisiaj: Poniedziałek 25 marca 2019

W ostatnią sierpniową sobotę (25.08) zapraszamy na zwiedzanie piotrkowskich wież. Zapisy prowadzone są od poniedziałku (13.08) do wyczerpania limitu!
Czym był Trybunał Koronny? Gdzie odbywały się obrady? Jak przebiegały? Wokół czego ogniskowało życie miasta Trybunału?
W sobotę i niedzielę Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na dwa spacery po turystycznych szlakach Piotrkowa Trybunalskiego.
10-07-2018

Bryczką po Trakcie

„Bryczką po Trakcie” to propozycja Centrum Informacji Turystycznej na nietypowe zwiedzanie Piotrkowa Trybunalskiego z perspektywy konnej bryczki.  Przejażdżki będą się odbywały w niedzielę (22.07).
Piotrkowianka Iga Smolec znalazła się w kadrze Polski na Mistrzostwa Świata w Akrobatyce Powietrznej. Iga w duecie z drugą reprezentantką naszego miasta Natalią Woźniakowską znalazły się także w kadrze na Mistrzostwa Europy.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na wycieczkę po Piotrkowie Trybunalskim, mieście kupców i rzemieślników. Spacer odbędzie się w najbliższą sobotę (7.07).
Wiktoria Guść została najlepszą zawodniczką Mistrzostw Polski w pływaniu juniorów młodszych do 14 lat. Nasza zawodniczka wywalczyła aż pięć złotych medali.
W sobotę (16.06) na stadionie miejskim Concordia zakończono sezon 2017/2018 w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej. Triumfatorem został zespół Barwil-Omega.
Złoty medal Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej wywalczyły uczennice Szkoły Podstawowej nr 2. Zawody odbyły się w minioną środę (13.06) w Dźwirzynie.
„Piotrkowskie parki nocą”  - to cel najbliższego nocnego rajdu rowerowego, który odbędzie się sobotę 23 czerwca. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 czerwca.