Dzisiaj: Poniedziałek 19 marca 2018

Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na spacer po Starym Cmentarzu. W najbliższą sobotę (28.10) po nekropolii oprowadzał będzie Henryk Komar, wiceprezes Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego.
W minioną sobotę (21.10) odbyła się jesienna  wycieczka rowerowa zorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. 25 kilometrowa trasa powiodła rowerzystów leśnym traktem wprost do Barkowic Mokrych.
W piątek (20.10) w hali Relax odbył się XVII Turniej Gier i Zabaw dla dzieci i młodzieży najmniej sprawnej.
W tym sezonie zespół Piotrkowianina w hali Relax jeszcze nie przegrał. Dziś (18.10) nasi szczypiorniści mają okazję, aby podtrzymać dobrą passę.
Bardzo dobrze spisali się młodzi piotrkowscy lekkoatleci, którzy brali udział w półfinałach Mistrzostw Województwa Łódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Około pięćdziesięciu osób wzięło udział w sobotnim (14.10) rajdzie Nordic Walking zorganizowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji.
„Płomyk Pamięci”  to coroczna akcja sprzątania grobów na piotrkowskich nekropoliach   przed uroczystością Wszystkich Świętych. W tym roku płomyki pamięci zapłoną już w niedzielę (21.10).
Przed nami kolejny mecz PGNiG Superligi. W sobotę (14.10) MKS Piotrkowianin podejmie we własnej hali Meble Wójcik Elbląg .
 
Piotrkowski tenisista Kamil Majchrzak świetnie radzi sobie na kortach w Taszkiencie, gdzie właśnie zameldował się w finale Challengera. Dla zawodnika jest to najlepsze osiągnięcie w sezonie i jedno z najlepszych w całej karierze.
Medalami i rekordami rozpoczął się pływacki sezon 2017/2018 dla UKS "Delfin" Piotrków. Zawodniczki Maja Gudź i Wiktoria Guść w zawodach inaugurujących sezon zdobyły łącznie trzy srebra i brąz.