Kadetki Atletycznego Klubu Sportowego Wrestling Team wywalczyły pięć medali podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Krotoszynie. Piotrkowianki wygrały także klasyfikację medalową.
„Nocne życie Słowackiego” oraz „Wydawcy ze Słowackiego” to tytuły dwóch spacerów przygotowanych przez Centrum Informacji Turystycznej na najbliższy weekend (2-3.06). 
Poznaj historię piotrkowskich bohaterów i zdobądź cenne nagrody. 8 czerwca odbędzie się czwarta edycja gry miejskiej „Adiutanci Generała” organizowanej przez Centrum Informacji Turystycznej.
„O medykach w dawnej Polsce” to tytuł kolejnego wykładu w ramach „Grodzkich spotkań z historią”. Wykład odbędzie się w czwartek (24.05) w Muzeum Marcepanów.
W sobotę (19.05) Centrum Informacji Turystycznej organizuje kolejny spacer tematyczny. Tym razem uczestnicy odwiedzą dawną dzielnicę żydowską w Piotrkowie Trybunalskim.
65 uczestników wzięło udział w rowerowej grze miejskiej „Nocny Kulturowej 2018” zorganizowanej przez Piotrkowską Grupę Rowerową oraz Centrum Informacji Turystycznej. Zabawa odbyła się w minioną sobotę (12.05) w ramach III Nocy Traktu Wielu Kultur.
Wygraną Mazovii Tomaszów zakończył się Międzynarodowy Turniej Piłkarski, który rozegrano w miniony weekend (11-12.05) na stadionie PKS „Polonia”. Sportowym emocjom towarzyszyły dodatkowe atrakcje.
Za nami pierwszy dzień Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej. Dziś (11.05) na murawie stadionu PKS „Polonia” rozegrał się turniej drużyn z piotrkowskich szkół. 
Już w dziś (11.05) startuje trzecia Noc Traktu Wielu Kultur. Tegoroczna odsłona poświęcona będzie pamięci Ireny Sendler.
Podziel się swoją ulubioną trasą, którą przemierzasz swoim jednośladem i wygraj nawet tysiąc złotych w konkursie dla mieszkańców województwa łódzkiego pn. "Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie łódzkim”.