W sobotę i niedzielę Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na dwa spacery po turystycznych szlakach Piotrkowa Trybunalskiego.
10-07-2018

Bryczką po Trakcie

„Bryczką po Trakcie” to propozycja Centrum Informacji Turystycznej na nietypowe zwiedzanie Piotrkowa Trybunalskiego z perspektywy konnej bryczki.  Przejażdżki będą się odbywały w niedzielę (22.07).
Piotrkowianka Iga Smolec znalazła się w kadrze Polski na Mistrzostwa Świata w Akrobatyce Powietrznej. Iga w duecie z drugą reprezentantką naszego miasta Natalią Woźniakowską znalazły się także w kadrze na Mistrzostwa Europy.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na wycieczkę po Piotrkowie Trybunalskim, mieście kupców i rzemieślników. Spacer odbędzie się w najbliższą sobotę (7.07).
Wiktoria Guść została najlepszą zawodniczką Mistrzostw Polski w pływaniu juniorów młodszych do 14 lat. Nasza zawodniczka wywalczyła aż pięć złotych medali.
W sobotę (16.06) na stadionie miejskim Concordia zakończono sezon 2017/2018 w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej. Triumfatorem został zespół Barwil-Omega.
Złoty medal Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej wywalczyły uczennice Szkoły Podstawowej nr 2. Zawody odbyły się w minioną środę (13.06) w Dźwirzynie.
„Piotrkowskie parki nocą”  - to cel najbliższego nocnego rajdu rowerowego, który odbędzie się sobotę 23 czerwca. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 czerwca.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny spacer po Piotrkowie Trybunalskim. W najbliższą sobotę (16.09) będzie można podążyć śladem piotrkowskich dorożkarzy.
…powiedzie kolejny spacer po naszym mieście organizowany przez Centrum Informacji Turystycznej.