Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny spacer tematyczny po naszym mieście. Tym razem podążymy śladami piotrkowskich domów oficerskich powstałych w XIX i XX wieku.
Piotrków Trybunalski przeniesie się w epokę zaborów, legionów i  I wojny światowej – wszystko za sprawą kolejnej gry miejskiej, organizowanej przez Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży „HARC”.
W miniony weekend w Katowicach odbyły się Targi Turystyki GLOBalnie, czyli jedna z największych tego typu imprez w Polsce. Nie mogło tam zabraknąć także Piotrkowa Trybunalskiego.
8 kilometrów do pokonania mieli uczestnicy pierwszego tegorocznego rajdu nordic walking organizowanego przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. Piesza wędrówka odbyła się w minioną sobotę.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny tematyczny spacer po Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem powiedzie on szlakiem maryjnym.
20-03-2018

Poemat o Piotrkowie

„Śpiew historyczny o Piotrkowie Trybunalskim” autorstwa Józefa Czerwińskiego będzie bohaterem kolejnego „Czwartkowego spotkania z historią na ul. Grodzkiej”.
Zespół Barwil-Omega został triumfatorem kolejnej edycji Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Rozgrywki zakończyły się w miniony weekend.
AKS Madej Wrestling Team został mistrzem PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. Piotrkowscy zawodnicy tym samym obronili tytuł wywalczony w ubiegłym roku.
24 marca odbędzie się tradycyjny rajd turystyczny „Topienie Marzanny” organizowany przez  piotrkowski oddział PTTK wspólnie z Centrum Informacji Turystycznej.
AKS Madej Wrestling Team przegrał pierwszy meczy finałowy PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. Drużyna z Piotrkowa Trybunalskiego uległa u siebie ekipie Boruta-Olimpijczyk Zgierz&Radom 14:18.