Drużyna MKS Piotrkowianin przygotowuje się do drugiej części sezonu w rozgrywkach PGNiG Superligi. Już w najbliższy weekend piotrkowscy zawodnicy zagrają serię meczów sparingowych.
Bardzo mocny akcentem AKS Madej Wrestling Team zakończył fazę grupową rozgrywek PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. W ostatnim spotkaniu AKS Wrestling Team bardzo wysoko pokonał WZS WKS Grunwald-KS Sobieski.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na astronomiczny seans do piotrkowskiego planetarium. Spotkanie zaplanowano 20 stycznia.
W środowy (3.01) wieczór AKS Madej Wrestling Team powalczy o szóste zwycięstwo w drugim sezonie PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. Nasi zapaśnicy w hali Relax będą podejmować WZS WKS Grunwald-KS Sobieski Poznań.
Kibice piotrkowskiej Polonii odwiedzili w środę (20.12) podopiecznych Domu Pomocy Społecznej. Spotkanie miało bożonarodzeniowy charakter, a kibice do seniorów udali się ze specjalnym upominkiem.
Wyjazdowa wygrana 30:8 z zespołem Lotto Zapasy Bydgoszcz oznacza, że broniąca tytułu drużyna z Piotrkowa Trybunalskiego zapewniła sobie pierwsze miejsce w grupie A i w półfinale zmierzy się z KS Budowlani Łódź.
 
Międzynarodowy turniej piłki nożnej chłopców znów odbędzie się w Piotrkowie Trybunalski. Gospodarzem po raz kolejny będzie zespół PKS Polonia.
Uczennice z "piątki" wygrały Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w mini piłkę ręczną dziewcząt szkół podstawowych. Zwycięstwo zapewniło im awans do rozgrywek ogólnopolskich.
Wyjątkowy prezent mikołajkowy otrzymała grupa uczniów dwóch piotrkowskich szkół. Podopieczni SP Nr 11 i ZSPiPOW Nr 3 wybrali się na inaugurację tegorocznej siatkarskiej Ligi Mistrzów.
Kacper Jonczyk, zawodnik UKS Delfin, zdobył dwa srebrne medale podczas pływackich Mistrzostw Województwa Łódzkiego 8 i 9-latków. Zawody rozegrano w minionym tygodniu w łódzkiej Zatoce Sportu.