Bardzo dobrze spisali się młodzi piotrkowscy lekkoatleci, którzy brali udział w półfinałach Mistrzostw Województwa Łódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Około pięćdziesięciu osób wzięło udział w sobotnim (14.10) rajdzie Nordic Walking zorganizowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji.
„Płomyk Pamięci”  to coroczna akcja sprzątania grobów na piotrkowskich nekropoliach   przed uroczystością Wszystkich Świętych. W tym roku płomyki pamięci zapłoną już w niedzielę (21.10).
Przed nami kolejny mecz PGNiG Superligi. W sobotę (14.10) MKS Piotrkowianin podejmie we własnej hali Meble Wójcik Elbląg .
 
Piotrkowski tenisista Kamil Majchrzak świetnie radzi sobie na kortach w Taszkiencie, gdzie właśnie zameldował się w finale Challengera. Dla zawodnika jest to najlepsze osiągnięcie w sezonie i jedno z najlepszych w całej karierze.
Medalami i rekordami rozpoczął się pływacki sezon 2017/2018 dla UKS "Delfin" Piotrków. Zawodniczki Maja Gudź i Wiktoria Guść w zawodach inaugurujących sezon zdobyły łącznie trzy srebra i brąz.
Pewnym zwycięstwem zakończyło się niedzielne spotkanie Piotrkowianina z Zagłębiem Lubin. Piotrkowscy szczypiorniści w przekroju całego meczu byli lepsi od rywali i pewnie sięgnęli po trzy punkty.
Przed nami kolejny mecz PGNiG Superligi. Już w niedzielę (8.10) MKS Piotrkowianin podejmie we własnej hali Zagłębie Lubin.
AKS Madej Wrestling Team w bardzo efektowny sposób wygrał drugi mecz PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. Piotrkowianie rozbili WZS WKS Grunwald-KS Sobieski Poznań wygrywając na wyjeździe 28:4.
W sobotę (7.10) odbędzie się kolejny spacer w ramach Trybunalskich spotkań z 800-leciem. Tym razem tematem spotkania będzie „Piotrków międzywojenny”.