Kryminalne tajemnice Piotrkowa Trybunalskiego będzie można poznać podczas kolejnego spaceru organizowanego przez Centrum Informacji Turystycznej. Rajd w najbliższą sobotę.
Piotrkowska majówka nie mogła upłynąć bez imprez organizowanych przez Centrum Informacji Turystycznej. Było zarówno naukowo, jak i krajoznawczo.
Szczypiorniści MKS Piotrkowianin po dwóch sezonach wracają do PGNiG Superligi. Awans zapewnili sobie wygrywając dzisiejsze (29.04) spotkanie z MSPR Siódemka Legnica.
27-04-2016

Majówka z CIT-em

Spotkanie z historią regionu oraz dwa turystyczne spacery po mieście – to propozycja Centrum Informacji Turystycznej na zbliżający się weekend majowy.
Około 200 osób wzięło udział w tegorocznej odsłonie rajdu „Wiosna Żaków”, który w minioną sobotę zorganizował piotrkowski oddział PTTK. Impreza odbyła się w dwóch odsłonach: pieszej i rowerowej.
Legendarny Widzew Łódź, jeden z najbardziej znanych piłkarskich zespołów w naszym kraju, czterokrotny mistrz Polski i ostatni klub znad Wisły, który zagrał w fazie grupowej Ligi Mistrzów w sobotę (23.04) wystąpił w Piotrkowie Trybunalskim.
Siedemnaście reprezentacji z piotrkowskich szkół podstawowych wzięło udział w lekkoatletycznym mitingu, który wczoraj (21.04) zorganizowano na stadionie miejskim „Concordia”.
Blisko trzydziestu uczniów z II Liceum Ogólnokształcącego odbyło wczoraj (20.04) jednodniowe praktyki w Centrum Informacji Turystycznej. Zajęcia zostały przeprowadzone w ramach organizowanego już po raz trzynasty Dnia Przedsiębiorczości.
W miniony weekend Zabrze gościło Międzynarodowe Targi Turystyki Przemysłowej. Na imprezie nie zabrakło Centrum Informacji Turystycznej, które promowało piotrkowskie Miasto Piwowarów.
„Dagerotyp, autochrom, matryca” taką nazwę nosił ostatni spacer krajoznawczy po mieście, który w minioną sobotę (16.04) zorganizowało Centrum Informacji Turystycznej.