Młodzieżowa Rada Miasta oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają do udziału w II Otwartych Mistrzostwach Piotrkowa Trybunalskiego w siatkówce plażowej.  Impreza odbędzie się w sobotę (18.06) na kompleksie sportowo-rekreacyjnym przy ul. Belzackiej.
Piotrkowski oddział PTTK zaprasza na wycieczkę rowerową „Rodzina i Przyjaciele”, która odbędzie się w najbliższą sobotę (18.06). Początek o godzinie 9.30. 
Jakub Deląg, zawodnik Piotrkowskiego Klubu Biegacza Endorfina, zdobył tytuł Mistrza Europy w Nordic Walking na dystansie 10 km.
W sobotni (11.06) wieczór naszym miastem zawładną rolkarze. Po raz pierwszy w naszym mieście odbędzie się Nightskating, impreza dedykowana fanom jazdy na rolkach i wrotkach.
Blisko sześćdziesiąt osób wzięło udział w VI Piotrkowskim Konkursie Wiedzy o Sporcie. Rywalizację zorganizowano na piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.
10 czerwca odbędzie się tegoroczna odsłona gry miejskiej „Adiutanci Generała”. W grze mogą wziąć udział trzyosobowe drużyny.
Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na pierwszą w tym roku wycieczkę rowerową. Rajd odbędzie się w sobotę (4.06), a cykliści będą mieli do pokonania około 24 kilometry.
01-06-2016

Gra z cichociemnymi

Piotrkowski oddział PTTK oraz Centrum Informacji Turystycznej zapraszają na grę miejską na orientację „Śladami cichociemnych”. Impreza jest skierowana do uczniów starszych klas Szkół Podstawowych, gimnazjalistów, licealistów, strzelców i harcerzy.
4 czerwca na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego odbędzie się VI Piotrkowski Konkurs Wiedzy o Sporcie. Tym razem rywalizacja skupi się wokół zbliżających się Mistrzostw Europy w piłce nożnej.
„Spotkanie z historią regionu” oraz spacer szlakiem krasnali to dwie propozycje Centrum Informacji Turystycznej, które czekały na piotrkowian w miniony weekend.