01-06-2016

Gra z cichociemnymi

Piotrkowski oddział PTTK oraz Centrum Informacji Turystycznej zapraszają na grę miejską na orientację „Śladami cichociemnych”. Impreza jest skierowana do uczniów starszych klas Szkół Podstawowych, gimnazjalistów, licealistów, strzelców i harcerzy.
4 czerwca na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego odbędzie się VI Piotrkowski Konkurs Wiedzy o Sporcie. Tym razem rywalizacja skupi się wokół zbliżających się Mistrzostw Europy w piłce nożnej.
„Spotkanie z historią regionu” oraz spacer szlakiem krasnali to dwie propozycje Centrum Informacji Turystycznej, które czekały na piotrkowian w miniony weekend.
W minioną niedzielę (22.05) w piotrkowskiej hali Relax odbył się I Turnieju o Puchar Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego. W zawodach udział wzięli młodzi adepci piłki ręcznej.
Spotkanie z historią oraz spacer po mieście to dwie propozycje Centrum Informacji Turystycznej na najbliższy weekend.
Piotrków Trybunalski został nagrodzony za projekt Miasto Piwowarów. Wyróżnienie otrzymaliśmy podczas XVI Międzynarodowych Targów Turystycznych, które w miniony weekend odbyły się w Opolu.
Centrum Siatkówki Plażowej OSIR – taką nawę będzie nosił kompleks dwóch boisk, który powstał przy ul. Belzackiej. W najbliższy weekend zaplanowano otwarcie obiektu.
17-05-2016

Noc z CIT-em

W nocy z soboty na niedzielę w całym kraju obchodziliśmy „Noc Muzeów”. W akcję włączyło się także Centrum Informacji Turystycznej, które przygotowało dwa tematyczne wydarzenia.
Za nami kolejny weekend, w którym piotrkowskie stoisko pojawiło się na turystycznych targach. Tym razem naszą ofertę promowaliśmy w Chorzowie na Targach Turystyki Weekendowej Atrakcje Regionów oraz w Cannes.
W minionym tygodniu w hali "Relax" po raz jedenasty odbył się Integracyjny Indywidualny Turniej w Boccię o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta.