„Odprawa posłów piotrkowskich” - pod taką nazwą kryje się kolejna gra miejska. Imprezę w sobotę, 25 czerwca zorganizuje Centrum Informacji Turystycznej. Początek o godzinie 15.00.
Historie piotrkowskich bohaterów I i II wojny światowej, to temat gry miejskiej „Adiutanci Generała”, którą w miniony piątek (10.06) zorganizowało Centrum Informacji Turystycznej.
Około dwustu osób bawiło się na pierwszej piotrkowskiej imprezie dla rolkarzy. W minioną sobotę (11.06) w naszym mieście zorganizowano Nightskating, czyli nocny rajd na rolkach.
Młodzieżowa Rada Miasta oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają do udziału w II Otwartych Mistrzostwach Piotrkowa Trybunalskiego w siatkówce plażowej.  Impreza odbędzie się w sobotę (18.06) na kompleksie sportowo-rekreacyjnym przy ul. Belzackiej.
Piotrkowski oddział PTTK zaprasza na wycieczkę rowerową „Rodzina i Przyjaciele”, która odbędzie się w najbliższą sobotę (18.06). Początek o godzinie 9.30. 
Jakub Deląg, zawodnik Piotrkowskiego Klubu Biegacza Endorfina, zdobył tytuł Mistrza Europy w Nordic Walking na dystansie 10 km.
W sobotni (11.06) wieczór naszym miastem zawładną rolkarze. Po raz pierwszy w naszym mieście odbędzie się Nightskating, impreza dedykowana fanom jazdy na rolkach i wrotkach.
Blisko sześćdziesiąt osób wzięło udział w VI Piotrkowskim Konkursie Wiedzy o Sporcie. Rywalizację zorganizowano na piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.
10 czerwca odbędzie się tegoroczna odsłona gry miejskiej „Adiutanci Generała”. W grze mogą wziąć udział trzyosobowe drużyny.
Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na pierwszą w tym roku wycieczkę rowerową. Rajd odbędzie się w sobotę (4.06), a cykliści będą mieli do pokonania około 24 kilometry.