Osiedle Wronia to kolejne przystanek na trasie cotygodniowych Rodzinnych Festynów Plenerowych. Bawimy się tam już w najbliższy czwartek (14.07).
12-07-2016

Bryczką po Trakcie

„Bryczką po Trakcie” – impreza organizowana przez Centrum Informacji Turystycznej - to niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć najważniejsze zabytki naszego miasta podczas przejażdżki konną bryczką.
Kamil Majchrzak został podwójnym Młodzieżowym Mistrzem Polski do 21 lat. Piotrkowski zawodnik zdobyły tytuły w grze pojedynczej oraz podwójnej.
Za nami pierwszy tegoroczny Rodzinny Festyn Plenerowy. Całe rodzinny bawiły się wczoraj na orliku przy Szkole Podstawowej nr 12.
Wakacje w Piotrkowie Trybunalskim co roku upływają pod znakiem Rodzinnych Festynów Plenerowych. Podobnie będzie i tym razem, a pierwsza impreza już w najbliższy czwartek (7.11).
W okresie wakacyjnym turyści przybywający do Piotrkowa Trybunalskiego będą mogli bezpłatnie zwiedzać z przewodnikiem wnętrza zabytkowych świątyń naszego miasta.
Miasto Piwowarów - najnowszy produkt turystyczny Piotrkowa Trybunalskiego zdobywa coraz większą popularność, także poza granicami naszego kraju.
W miniony weekend w Budapeszcie odbyła się II Konferencja Polsko-Węgierskich Miast Partnerskich, która w tym roku połączona była z Dniem Polonii Węgierskiej. Na imprezie nie zabrakło przedstawicieli piotrkowskiego magistratu.
Zainteresowanie browarnictwem jest w naszym kraju coraz bardziej widoczne, a turystyka piwna to jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi turystyki w Polsce. Swoje piwowarskie tradycje w promocji wykorzystuje także Piotrków Trybunalski.
Blisko czterdziestu zawodników wzięło udział w IV Memoriale im. Zbigniewa Chwalnego w brydżu sportowym parami, który wczoraj (26.06) zorganizowano w Miejskim Ośrodku Kultury.