W miniony weekend w Łodzi odbył się  Mixer Regionalny 2016, na którym nie mogło zabraknąć Centrum Informacji Turystycznej. Na naszym stoisku oprócz bogatej oferty turystycznej czekało wiele atrakcji.
„Między Warszawą a Wiedniem” to tytuł kolejnej gry miejskiej, którą dla piotrkowian przygotowało Centrum Informacji Turystycznej. Zabawę zaplanowano już w najbliższą sobotę (10.09).
„Góry Borowskie” to cel rajdu rowerowego organizowanego w najbliższą sobotę (10.09) przez piotrkowski oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego.
W Centrum Informacji Turystycznej trwają przygotowania do pracowitego weekendu w Łodzi. Tam nasze miasto będzie prezentowało się podczas Mixera Regionalnego 2016, który tradycyjnie odbywa się na ulicy Piotrkowskiej.
Już po raz drugi w tym roku Piotrkowem Trybunalskim zawładną rolkarze. W najbliższą sobotę (3.09) zaplanowano drugą odsłonę imprezy „Nightskating”, czyli nocnej jazdy na rolkach.
01-09-2016

Kolejarski spacer

Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejną wycieczkę po Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem będzie okazja poznać kolejarskie oblicze naszego miasta. 
Naukowo, legendarnie, teatralnie, sportowo i muzycznie – tymi wszystkimi przymiotnikami można opisywać wydarzenia zorganizowane w weekend przez Centrum Informacji Turystycznej.
Kończą się wakacje, a co za tym idzie końca dobiegły także Rodzinne Festyny Plenerowe, które przez ostatnie dwa miesiące organizowano w czwartkowe popołudnia.
W minioną sobotę (27.08) na „orliku” przy ul. Broniewskiego zakończono wakacyjny międzyosiedlowy turniej piłki nożnej. W zawodach udział wzięli chłopcy z rocznika 2000 i młodsi.
Zgodnie z zapowiedziami Rynek Trybunalski w miniony weekend zamienił się w… kort tenisowy. Wszystko za sprawą ogólnopolskiej akcji „Dzieciaki do rakiet”, która zawitała także do naszego miasta.