01-08-2016

Szaleli na basenie

Mimo niesprzyjającej pogody dzieci ze świetlic artystycznych MOK nie narzekają na nudę. Wycieczki, zajęcia artystyczne, projekcje filmowe oraz zawody sportowe – to część atrakcji, z jakich korzystają młodzi piotrkowianie. W miniony czwartek (28.07) koloniści wybrali się do krytej pływalni przy ul. Belzackiej.
 
Za nami kolejny Rodzinny Festyn Plenerowy. Kolorowe miasteczko zawitało na „orlika” przy Gimnazjum Nr 2.
Prawie tysiąc dzieciaków z całej Polski powróciło z 10-dniowych kolonii zorganizowanych przez Fundację Muszkieterów. Wśród kolonistów znalazło się ponad 60 „Małych Muszkieterów” z województwa łódzkiego – w tym dzieci z Piotrkowa Trybunalskiego.
„Skrzydlaty Piotrków” to tytuł kolejnej wycieczki po zakątkach Piotrkowa Trybunalskiego, którą organizuje Centrum Informacji Turystycznej. Tym razem celem wyprawy będzie lotnisko Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej.
Przed nami trzeci wakacyjny Rodzinny Festyn Plenerowy.  Już jutro (28.07) będziemy mieli okazję wspólnie pobawić się na „orliku” przy Gimnazjum nr 2.
Blisko 200 osób skorzystało z możliwości przejechania się konną bryczką po Trakcie Wielu Kultur. Niedzielna propozycja centrum Informacji Turystycznej bardzo spodobała się odwiedzającym.
Malowane buzie dzieci, gry i konkursy z nagrodami oraz dmuchane wesołe miasteczko można było wczoraj (21.07) spotkać przy D.H. Merkury.
Przed nami kolejny czwartkowy Rodzinny Festyn Plenerowy. Tym razem moc atrakcji dla najmłodszych czekać będzie na boisku przy D.H. „Merkury”.
30 lipca o godz. 15.00 w parku im. ks. J. Poniatowskiego odbędzie się profesjonalny trening Nordic Walking. Zajęcia są częścią projektu „Łódzkie ma pomysł na zdrowie – Ruszaj się dla zdrowia”, który realizowany będzie w ośmiu miastach naszego województwa.
Z powdu złych warunków atmosferycznych odwołany został Rodzinny festyn Plenerowy przy ul. Wroniej.