Dzisiaj: Poniedziałek 18 czerwca 2018

Zainteresowanie browarnictwem jest w naszym kraju coraz bardziej widoczne, a turystyka piwna to jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi turystyki w Polsce. Swoje piwowarskie tradycje w promocji wykorzystuje także Piotrków Trybunalski.
Blisko czterdziestu zawodników wzięło udział w IV Memoriale im. Zbigniewa Chwalnego w brydżu sportowym parami, który wczoraj (26.06) zorganizowano w Miejskim Ośrodku Kultury.
Zespół Barwil-Omega po raz kolejny został mistrzem Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Wczoraj (26.06) zakończono rozgrywki, a walka o końcowy triumf trwała do ostatniego spotkania.
Już po raz trzeci do Piotrkowa zawita akcja "Kino na leżakach". Tym razem zostanie wyświetlony film "Lato w Prowansji". Seans w poniedziałek (27.06) za Amfiteatrem Miejskim.
Na początku tygodnia w Kielcach odbyły się XVII Międzynarodowe Targi SacroExpo. Dzięki współpracy z firmą Haftina w stolicy województwa świętokrzyskiego pojawiła się także oferta naszego miasta.
Dwanaście drużyn z terenu miasta i powiatu wzięło udział w II Otwartych Mistrzostwach Piotrkowa Trybunalskiego w plażowej piłce siatkowej.
Ponad 100 zawodników z 14 klubów wzięło udział w siedemnastym Międzynarodowym Turnieju Młodzików w Zapasach w Stylu Klasycznym o Puchar Wicemistrza Olimpijskiego Piotra Stępnia.
Już w sobotę, 18 czerwca o godz. 15.00, zapraszamy do Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Zamurowej 11, skąd rozpoczniemy kolejny w tym roku spacer tematyczny.
W miniony weekend Centrum Informacji Turystycznej prezentowało ofertę Piotrkowa Trybunalskiego – Miasta Piwowarów - na Wrocławskim Festiwalu Dobrego Piwa. Piwne święto w stolicy Dolnego Śląska przyciągnęło na błonia Stadionu Wrocław kilkadziesiąt tysięcy turystów.
„Odprawa posłów piotrkowskich” - pod taką nazwą kryje się kolejna gra miejska. Imprezę w sobotę, 25 czerwca zorganizuje Centrum Informacji Turystycznej. Początek o godzinie 15.00.