Dzisiaj: Niedziela 23 września 2018

Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny spacer po Piotrkowie Trybunalskim. W najbliższą sobotę (16.09) będzie można podążyć śladem piotrkowskich dorożkarzy.
…powiedzie kolejny spacer po naszym mieście organizowany przez Centrum Informacji Turystycznej.
Kadetki Atletycznego Klubu Sportowego Wrestling Team wywalczyły pięć medali podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Krotoszynie. Piotrkowianki wygrały także klasyfikację medalową.
„Nocne życie Słowackiego” oraz „Wydawcy ze Słowackiego” to tytuły dwóch spacerów przygotowanych przez Centrum Informacji Turystycznej na najbliższy weekend (2-3.06). 
Poznaj historię piotrkowskich bohaterów i zdobądź cenne nagrody. 8 czerwca odbędzie się czwarta edycja gry miejskiej „Adiutanci Generała” organizowanej przez Centrum Informacji Turystycznej.
„O medykach w dawnej Polsce” to tytuł kolejnego wykładu w ramach „Grodzkich spotkań z historią”. Wykład odbędzie się w czwartek (24.05) w Muzeum Marcepanów.
W sobotę (19.05) Centrum Informacji Turystycznej organizuje kolejny spacer tematyczny. Tym razem uczestnicy odwiedzą dawną dzielnicę żydowską w Piotrkowie Trybunalskim.
65 uczestników wzięło udział w rowerowej grze miejskiej „Nocny Kulturowej 2018” zorganizowanej przez Piotrkowską Grupę Rowerową oraz Centrum Informacji Turystycznej. Zabawa odbyła się w minioną sobotę (12.05) w ramach III Nocy Traktu Wielu Kultur.
Wygraną Mazovii Tomaszów zakończył się Międzynarodowy Turniej Piłkarski, który rozegrano w miniony weekend (11-12.05) na stadionie PKS „Polonia”. Sportowym emocjom towarzyszyły dodatkowe atrakcje.
Za nami pierwszy dzień Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej. Dziś (11.05) na murawie stadionu PKS „Polonia” rozegrał się turniej drużyn z piotrkowskich szkół.