Przed nami kolejny czwartkowy Rodzinny Festyn Plenerowy. Tym razem moc atrakcji dla najmłodszych czekać będzie na boisku przy D.H. „Merkury”.
30 lipca o godz. 15.00 w parku im. ks. J. Poniatowskiego odbędzie się profesjonalny trening Nordic Walking. Zajęcia są częścią projektu „Łódzkie ma pomysł na zdrowie – Ruszaj się dla zdrowia”, który realizowany będzie w ośmiu miastach naszego województwa.
Z powdu złych warunków atmosferycznych odwołany został Rodzinny festyn Plenerowy przy ul. Wroniej.
 
Osiedle Wronia to kolejne przystanek na trasie cotygodniowych Rodzinnych Festynów Plenerowych. Bawimy się tam już w najbliższy czwartek (14.07).
12-07-2016

Bryczką po Trakcie

„Bryczką po Trakcie” – impreza organizowana przez Centrum Informacji Turystycznej - to niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć najważniejsze zabytki naszego miasta podczas przejażdżki konną bryczką.
Kamil Majchrzak został podwójnym Młodzieżowym Mistrzem Polski do 21 lat. Piotrkowski zawodnik zdobyły tytuły w grze pojedynczej oraz podwójnej.
Za nami pierwszy tegoroczny Rodzinny Festyn Plenerowy. Całe rodzinny bawiły się wczoraj na orliku przy Szkole Podstawowej nr 12.
Wakacje w Piotrkowie Trybunalskim co roku upływają pod znakiem Rodzinnych Festynów Plenerowych. Podobnie będzie i tym razem, a pierwsza impreza już w najbliższy czwartek (7.11).
W okresie wakacyjnym turyści przybywający do Piotrkowa Trybunalskiego będą mogli bezpłatnie zwiedzać z przewodnikiem wnętrza zabytkowych świątyń naszego miasta.
Miasto Piwowarów - najnowszy produkt turystyczny Piotrkowa Trybunalskiego zdobywa coraz większą popularność, także poza granicami naszego kraju.