Za nami już przedostatni Rodzinny Festyn Plenerowy. W czwartek (18.08) ruchomy plac zabaw zajechał na osiedle „Wronia”.
W ubiegły weekend na wodach Zalewu Sulejowskiego odbyły się zawody o II Puchar Prezydenta Miasta w wędkarstwie spinningowym. Rywalizowało 26 wędkarzy.
 
17-08-2016

Spacer po kirkutach

Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na wędrówkę śladami żydowskich cmentarzy. Spacer po zabytkowych kirkutach odbędzie się w najbliższą niedziele (21.08).
16-08-2016

Z MOK na... basen

Podopieczni świetlic środowiskowych Miejskiego Ośrodka Kultury w wakacje nie narzekają na nudę. W bogatej ofercie znjadują się m.in. wyjścia na basen, gdzie dzieci nie tylko bawią się w wodzie, ale uczą się pływania.
Zespół Beskidu Olimpii Nowy Sącz zwyciężył w II Memoriale im. Krzysztofa Kazimierskiego. Zawody rozegrano w miniony weekend w hali „Relax”.
Za nami kolejny Rodzinny Festyn Plenerowy. Dzieciom i rodzicom przybyłym wczoraj (11.08) na boisko przy ZSG Nr 1, jak co tydzień towarzyszyło mnóstwo atrakcji.
Jakub Deląg, piotrkowski Walker, ponownie został mistrzem Polski w Nordic Walking na dystansie 5 km. Jest to kolejne złoto na jego koncie.
4 drużyny wezmą udział w II Memoriale im. Krzysztofa Kazimierskiego, który rozegrany zostanie na piotrkowskiej hali „Relax”. Mecze w piątek i sobotę.
Rodzinnie i rekreacyjnie będzie w czwartek (11.08) na osiedlu Łódzka-Wysoka. To za sprawą Rodzinnego Festynu Plenerowego, który tym razem zmierza na „orlik” przy Zespole Szkolno-Gimnazjalnym nr 1.
Dzieci ze świetlic artystycznych MOK w ubiegły piątek odwiedziły Zoo Safari w Borysewie. Koloniści z zainteresowaniem oglądały każde napotkane zwierzę, dowiadywały się o kraju pochodzenia oraz poznały najbardziej charakterystyczne cechy każdego z gatunków.