Dzisiaj: Wtorek 24 paździenika 2017

Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na spacer po Starym Cmentarzu. W najbliższą sobotę (14.10) po nekropolii oprowadzał będzie Henryk Komar, wiceprezes Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego.
Przed nami kolejny mecz PGNiG Superligi. Już w niedzielę (8.10) MKS Piotrkowianin podejmie we własnej hali Zagłębie Lubin.
AKS Madej Wrestling Team w bardzo efektowny sposób wygrał drugi mecz PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. Piotrkowianie rozbili WZS WKS Grunwald-KS Sobieski Poznań wygrywając na wyjeździe 28:4.
W sobotę (7.10) odbędzie się kolejny spacer w ramach Trybunalskich spotkań z 800-leciem. Tym razem tematem spotkania będzie „Piotrków międzywojenny”.
Przed nami kolejna edycja gry miejskiej „Wagary na Starówce” , organizowanej przez Centrum Informacji Turystycznej. Wspólna zabawa odbędzie się w czwartek (12.10).
Rozpoczęły się zapisy do osiemnastej edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” - największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Europie. Zapisy potrwają do 30 września.
Spacer traktem prawosławnym to propozycja aktywnego wypoczynku na najbliższą sobotę (16.09). Organizatorem wydarzenia jest Centrum Informacji Turystycznej.
W sobotę (16.09) odbędzie się coroczny pieszy rajd prażonego ziemniaka, organizowany przez piotrkowski oddział PTTK. Zgłoszenia przyjmowane są do 14 września.
W najbliższą sobotę, (2.09) Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny spacer w ramach Trybunalskich Spotkań z 800 lat Piotrkowa Trybunalskiego.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na spacer Traktem Żydowskim. W Piotrkowie do dziś jest wiele pozostałości po najliczniejszej mniejszości narodowej i religijnej w dziejach miasta.