AKS Madej Wrestlig Team kontynuuje zwycięską passę. Nasi zapaśnicy w pierwszym spotkaniu rundy rewanżowej PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej pokonali zespół Boruta-Olimpijczyk Zgierz&Radom.
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie organizuje Otwarty Turniej w Szachach Szybkich P’ 15  o Puchar Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego.  Zawody odbędą się w sobotę (18.11) w Centrum Rekreacyjnym OSiR.
14-11-2017

Złota Wiktoria

Dziewięć złotych medali i cztery rekordy życiowe - to dorobek Wiktorii Guść podczas Otwartych Mistrzostw Województwa Małopolskiego, które w weekend (10-11.11) odbyły się w Oświęcimiu.
„Piotrkowskie krasnale i odboje” to tytuł 48. Rajdu Parasolowego, który w sobotę (18.11) organizuje piotrkowski oddział PTTK wspólnie z Centrum Informacji Turystycznej.
Aż 35:0 AKS Madej Wrestling Team pokonał Lotto Zapasy Bydgoszcz w trzeciej kolejce PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. Piotrkowianie mają na swoim koncie komplet zwycięstw.
We wtorek (31.10) AKS Madej Wrestling Team powalczy o trzecie zwycięstwo w obecnym sezonie PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. W hali Relax piotrkowscy zapaśnicy podejmą drużynę Lotto Zapasy Bydgoszcz.
Dwa srebrne i trzy brązowe medale wpłynęły na konto piotrkowskich pływaków. Za naszymi Delfinkami udane starty w Ogólnopolskich Mistrzostwach Radomia, Lidze Dzieci i Młodzików oraz Pucharze Wszechstronności Stylowej.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na spacer po Starym Cmentarzu. W najbliższą sobotę (28.10) po nekropolii oprowadzał będzie Henryk Komar, wiceprezes Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego.
W minioną sobotę (21.10) odbyła się jesienna  wycieczka rowerowa zorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. 25 kilometrowa trasa powiodła rowerzystów leśnym traktem wprost do Barkowic Mokrych.
W piątek (20.10) w hali Relax odbył się XVII Turniej Gier i Zabaw dla dzieci i młodzieży najmniej sprawnej.