Dziewięć medali zdobył piotrkowski Klub OYAMA Karate Washi podczas dwudziestych drugich Mistrzostw Polski Juniorów i Seniorów OYAMA Polskiej Federacji Karate.
06-06-2017

Brąz dla Delfinka

Radosław Książczak, piotrkowski pływak UKS Delfin zdobył brązowy medal podczas Drużynowego Wieloboju Pływackiego. Zawody odbyły się pod koniec maja w Łodzi.
Trybunał Koronny będzie tematem przewodnim najbliższego spotkania z 800-leciem, które odbędzie się już w sobotę (3.06). Na  spacer zapraszają Centrum Informacji Turystycznej oraz Archiwum Państwowe.
W sobotę (27.05) Centrum Informacji Turystycznej zorganizowało kolejny turystyczny spacer po Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem powiódł on po „rodzimej Marszałkowskiej”, czyli ul. Słowackiego.
W niedzielę (28.05) na piotrkowskim jeziorze Bugaj odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego osób niepełnosprawnych. W zawodach udział wzięło jedenastu wędkarzy z naszego miasta.
Czy „wywiedziesz w pole” czujnych kozaków? Dostarczysz patriotyczne ulotki do miejsca przeznaczenia? Sprawdź się podczas gry miejskiej  pt. „Adiutanci Generała”, która odbędzie się w piątek (9.06.).
 
W sobotę  (27.05) Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na wycieczkę po jednej z  głównych ulic naszego miasta- J. Słowackiego, która wkrótce obchodzi 90. urodziny.
 
W sobotę (20.05) odbył się kolejny spacer tematyczny zorganizowany przez Centrum Informacji Turystycznej. Tym razem uczestnicy odwiedzali miejsca związane z piotrkowskimi ewangelikami.
57 osób wzięło udział w Wiosennym Rajdzie Nordic Walking, który w sobotę (13.05) zorganizował Ośrodka Sportu i Rekreacji. Tym razem miłośnicy aktywnej formy wypoczynku spacerowali po zakątkach gminy Aleksandrów.

 
Jeszcze tylko 6 tygodni dzieli nas od III Nocnego Półmaratonu Wielu Kultur. Wciąż trwają zapisy do biegu, który wystartuje 23 czerwca.