Dzisiaj: Wtorek 25 września 2018

Kacper Jonczyk, zawodnik UKS Delfin, zdobył dwa srebrne medale podczas pływackich Mistrzostw Województwa Łódzkiego 8 i 9-latków. Zawody rozegrano w minionym tygodniu w łódzkiej Zatoce Sportu.
6 grudnia MKS Piotrkowianin rozegra we własnej hali kolejne spotkanie w rozgrywkach PGNiG Superligi. Nasi szczypiorniści będą podejmować Spójnię Gdynia i zapowiadają walkę o zwycięstwo.
Dwie uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 Karolina Jureńczyk i Daria Grobelna znalazły się w składzie kadry Polski juniorek młodszych w piłkę ręczną (rocznik 2002).
Z okazji zbliżających się Mikołajek Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na Mikołajkowy Festyn Sportowo – Rekreacyjny. Zabawa odbędzie się w czwartek (7.12) w hali „Relax”.
Młode szczypiornistki ze Szkoły Podstawowej nr 2 zostały mistrzyniami województwa łódzkiego. Piotrkowianki tytuł wywalczył podczas turnieju finałowego, który w środę (29.11) odbył się w naszym mieście.
Dlaczego czekolada jest gorzka? Jak powstaje marcepan? - na te i inne pytania uzyskamy odpowiedzi podczas „Marcepanów Króla Zygmunta”. Warsztaty odbędą się w sobotę (9.12) przy ul. Grodzkiej 1.
Dwa rekordy okręgu, cztery rekordy życiowe i cztery miejsca na podium to dorobek Wiktorii Guść podczas Arena Grand Prix Puchar Polski w pływaniu, zawodów będących kwalifikacja do Mistrzostw Europy na basenie 25 metrowym.
W minioną niedzielę (26.11) odbył się  piętnasty Memoriał im. Jana Kruza Halowej Piłki Nożnej Klubów Abstynenckich, zorganizowany przez Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej „PAŁACYK”.
„Współczesny Piotrków” to tytuł ostatniego tegorocznego spaceru historycznego, który odbędzie się w ramach „Trybunalskich spotkań z 800-leciem”.  Podróż po najnowszej historii miasta odbędzie się w sobotę (2.12).
24-11-2017

Mikołajki z OSiR

Z okazji zbliżających się Mikołajek, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie przygotował dwie imprezy sportowe dla najmłodszych piotrkowian: Mikołajkowe gry i zabawy w wodzie (1.12) oraz Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego (2.12).