Dzisiaj: Środa 24 kwietnia 2019

Trzy wieże w jeden dzień

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 6 =
zdjęcie
W ostatnią sierpniową sobotę (25.08) zapraszamy na zwiedzanie piotrkowskich wież. Zapisy prowadzone są od poniedziałku (13.08) do wyczerpania limitu!
W jeden dzień wejść na trzy piotrkowskie wieże: ciśnień, kościoła farnego i kościoła oo. Bernardynów - to niepowtarzalna szansa na zwiedzenie obiektów na co dzień niedostępnych dla odwiedzających. To także możliwość podziwiania naszego pięknego miasta z innej, wyższej perspektywy, gdyż wszystkie te obiekty stanowią świetne punkty widokowe.
- Zapisując się na wycieczkę należy podpisać oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem zwiedzania, który będzie dostępny w siedzibie Centrum Informacji Turystycznej. Ze względu na konieczność podpisania dokumentu zapisy prowadzone będą osobiście tylko w placówce przy ulicy Zamurowej 11 - informują organizatorzy i wyjaśniają.
- Oświadczenie konieczne jest ze względu na fakt, iż zwiedzać będziemy obiekty na co dzień niewykorzystywane. Serdecznie prosimy o zrozumienie kwestii bezpieczeństwa.

Zapisy prowadzone są od poniedziałku (13.08) w Centrum Informacji Turystycznej, w godzinach 8.00-18.00 (dni robocze), zaś w weekend 9.00-17.00. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona do 30 osób ze względu na przepisy przeciwpożarowe. Zapisy potrwają do wyczerpania limitu miejsc.
← powrót