Przed nami kolejny mecz PGNiG Superligi. W sobotę (14.10) MKS Piotrkowianin podejmie we własnej hali Meble Wójcik Elbląg .
 
Piotrkowski tenisista Kamil Majchrzak świetnie radzi sobie na kortach w Taszkiencie, gdzie właśnie zameldował się w finale Challengera. Dla zawodnika jest to najlepsze osiągnięcie w sezonie i jedno z najlepszych w całej karierze.
Medalami i rekordami rozpoczął się pływacki sezon 2017/2018 dla UKS "Delfin" Piotrków. Zawodniczki Maja Gudź i Wiktoria Guść w zawodach inaugurujących sezon zdobyły łącznie trzy srebra i brąz.
Pewnym zwycięstwem zakończyło się niedzielne spotkanie Piotrkowianina z Zagłębiem Lubin. Piotrkowscy szczypiorniści w przekroju całego meczu byli lepsi od rywali i pewnie sięgnęli po trzy punkty.
Przed nami kolejny mecz PGNiG Superligi. Już w niedzielę (8.10) MKS Piotrkowianin podejmie we własnej hali Zagłębie Lubin.
AKS Madej Wrestling Team w bardzo efektowny sposób wygrał drugi mecz PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. Piotrkowianie rozbili WZS WKS Grunwald-KS Sobieski Poznań wygrywając na wyjeździe 28:4.
W sobotę (7.10) odbędzie się kolejny spacer w ramach Trybunalskich spotkań z 800-leciem. Tym razem tematem spotkania będzie „Piotrków międzywojenny”.
Przed nami kolejna edycja gry miejskiej „Wagary na Starówce” , organizowanej przez Centrum Informacji Turystycznej. Wspólna zabawa odbędzie się w czwartek (12.10).
Rozpoczęły się zapisy do osiemnastej edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” - największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Europie. Zapisy potrwają do 30 września.
Spacer traktem prawosławnym to propozycja aktywnego wypoczynku na najbliższą sobotę (16.09). Organizatorem wydarzenia jest Centrum Informacji Turystycznej.