W sobotę  (27.05) Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na wycieczkę po jednej z  głównych ulic naszego miasta- J. Słowackiego, która wkrótce obchodzi 90. urodziny.
 
W sobotę (20.05) odbył się kolejny spacer tematyczny zorganizowany przez Centrum Informacji Turystycznej. Tym razem uczestnicy odwiedzali miejsca związane z piotrkowskimi ewangelikami.
57 osób wzięło udział w Wiosennym Rajdzie Nordic Walking, który w sobotę (13.05) zorganizował Ośrodka Sportu i Rekreacji. Tym razem miłośnicy aktywnej formy wypoczynku spacerowali po zakątkach gminy Aleksandrów.

 
Jeszcze tylko 6 tygodni dzieli nas od III Nocnego Półmaratonu Wielu Kultur. Wciąż trwają zapisy do biegu, który wystartuje 23 czerwca.
W minioną sobotę (06.05) odbyło się kolejne „Trybunalskie spotkanie z 800-leciem” zorganizowane przez Centrum Informacji Turystycznej. Tym razem spacer przeniósł uczestników w czasy, w których w Piotrkowie organizowane były obrady sejmowe.
W sobotę (13.05) na piotrkowskie ulice wyjedzie „Nocny Kulturower”. Gra miejska organizowana jest przez Centrum Informacji Turystycznej oraz Piotrkowską Grupę Rowerową.
04-05-2017

Piotrków Sejmowy

Już w najbliższą sobotę (6.05) kolejne „Trybunalskie spotkanie z 800-leciem”. Tym razem spacer powiedzie szlakiem miejsc związanych z historią polskiego parlamentaryzmu.
Deszczowa aura nie odstraszyła śmiałków uczestniczących w drugiej edycji gry miejskiej dla gimnazjalistów „Piotrków Filmowy”. Na starcie piątkowej (28.04) rywalizacji stanęło osiem zespołów, czyli prawie pięćdziesiąt osób.
W środę (17.05) na stadionie miejskim „Concordia” przy ul. Żwirki odbędą się zawody lekkoatletyczne. W mitingu wezmą udział gimnazjaliści z piotrkowskich szkół.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny spacer po Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem będzie on poświęcony amerykańskim inwestycjom prowadzonym w naszym mieście.