Wczoraj (19.11)  w Hali Sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 odbyły się Mistrzostwa Okręgu Piotrkowskiego w halowej piłce nożnej, będące jednocześnie eliminacjami do XVIII Halowego Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego w roczniku 2005.
 
Kilkadziesiąt osób wzięło udział w Międzynarodowym Pucharze Polski w Kulturystyce i Fitness, który w sobotę (18.11) odbył się w piotrkowskiej hali Relax.
Dwa złote i dwa brązowe medale przywieźli zawodnicy Piotrkowskiego Klubu Oyama Karate Washi z Otwartych Mistrzostw Europy OYAMA IK,  które w miniony weekend (11-12.11)  odbyły się estońskim Kohtla Jarve.
Kolejna sportowa impreza 800-lecia przed nami. W najbliższą sobotę (18.11) w hali Relax odbędzie się Międzynarodowy Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness.
AKS Madej Wrestlig Team kontynuuje zwycięską passę. Nasi zapaśnicy w pierwszym spotkaniu rundy rewanżowej PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej pokonali zespół Boruta-Olimpijczyk Zgierz&Radom.
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie organizuje Otwarty Turniej w Szachach Szybkich P’ 15  o Puchar Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego.  Zawody odbędą się w sobotę (18.11) w Centrum Rekreacyjnym OSiR.
14-11-2017

Złota Wiktoria

Dziewięć złotych medali i cztery rekordy życiowe - to dorobek Wiktorii Guść podczas Otwartych Mistrzostw Województwa Małopolskiego, które w weekend (10-11.11) odbyły się w Oświęcimiu.
„Piotrkowskie krasnale i odboje” to tytuł 48. Rajdu Parasolowego, który w sobotę (18.11) organizuje piotrkowski oddział PTTK wspólnie z Centrum Informacji Turystycznej.
Aż 35:0 AKS Madej Wrestling Team pokonał Lotto Zapasy Bydgoszcz w trzeciej kolejce PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. Piotrkowianie mają na swoim koncie komplet zwycięstw.
We wtorek (31.10) AKS Madej Wrestling Team powalczy o trzecie zwycięstwo w obecnym sezonie PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. W hali Relax piotrkowscy zapaśnicy podejmą drużynę Lotto Zapasy Bydgoszcz.