Wystartowała piąta edycja kampanii społecznej „Kręć Kilometry” organizowanej przez Fundację Allegro All For Planet. W ramach projektu piotrkowscy rowerzyści mogą „wykręcić” dla naszego miasta stojaki rowerowe.
Jelenia Góra i Szczecin to dwa kolejne miasta, w których Piotrków Trybunalski promował swoją turystyczną ofertę. Targi odbyły się w miniony weekend.
„Nocny Kulturower” to nazwa gry miejskiej, którą w najbliższą sobotę (14.05) organizuje Centrum Informacji Turystycznej. Wspólna zabawa rozpocznie się o godzinie 20.00 przy siedzibie CIT (ul. Zamurowa 11).
Wiele ciekawych faktów o kryminalnych tajemnicach Piotrkowa Trybunalskiego poznali w sobotnie (7.05) popołudnie uczestnicy spaceru „Kryminalny Piotrków” zorganizowanego przez Centrum Informacji Turystycznej.
Kryminalne tajemnice Piotrkowa Trybunalskiego będzie można poznać podczas kolejnego spaceru organizowanego przez Centrum Informacji Turystycznej. Rajd w najbliższą sobotę.
Piotrkowska majówka nie mogła upłynąć bez imprez organizowanych przez Centrum Informacji Turystycznej. Było zarówno naukowo, jak i krajoznawczo.
Szczypiorniści MKS Piotrkowianin po dwóch sezonach wracają do PGNiG Superligi. Awans zapewnili sobie wygrywając dzisiejsze (29.04) spotkanie z MSPR Siódemka Legnica.
27-04-2016

Majówka z CIT-em

Spotkanie z historią regionu oraz dwa turystyczne spacery po mieście – to propozycja Centrum Informacji Turystycznej na zbliżający się weekend majowy.
Około 200 osób wzięło udział w tegorocznej odsłonie rajdu „Wiosna Żaków”, który w minioną sobotę zorganizował piotrkowski oddział PTTK. Impreza odbyła się w dwóch odsłonach: pieszej i rowerowej.
Legendarny Widzew Łódź, jeden z najbardziej znanych piłkarskich zespołów w naszym kraju, czterokrotny mistrz Polski i ostatni klub znad Wisły, który zagrał w fazie grupowej Ligi Mistrzów w sobotę (23.04) wystąpił w Piotrkowie Trybunalskim.