„Piotrkowskie krasnale i odboje” to tytuł 48. Rajdu Parasolowego, który w sobotę (18.11) organizuje piotrkowski oddział PTTK wspólnie z Centrum Informacji Turystycznej.
Aż 35:0 AKS Madej Wrestling Team pokonał Lotto Zapasy Bydgoszcz w trzeciej kolejce PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. Piotrkowianie mają na swoim koncie komplet zwycięstw.
We wtorek (31.10) AKS Madej Wrestling Team powalczy o trzecie zwycięstwo w obecnym sezonie PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. W hali Relax piotrkowscy zapaśnicy podejmą drużynę Lotto Zapasy Bydgoszcz.
Dwa srebrne i trzy brązowe medale wpłynęły na konto piotrkowskich pływaków. Za naszymi Delfinkami udane starty w Ogólnopolskich Mistrzostwach Radomia, Lidze Dzieci i Młodzików oraz Pucharze Wszechstronności Stylowej.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na spacer po Starym Cmentarzu. W najbliższą sobotę (28.10) po nekropolii oprowadzał będzie Henryk Komar, wiceprezes Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego.
W minioną sobotę (21.10) odbyła się jesienna  wycieczka rowerowa zorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. 25 kilometrowa trasa powiodła rowerzystów leśnym traktem wprost do Barkowic Mokrych.
W piątek (20.10) w hali Relax odbył się XVII Turniej Gier i Zabaw dla dzieci i młodzieży najmniej sprawnej.
W tym sezonie zespół Piotrkowianina w hali Relax jeszcze nie przegrał. Dziś (18.10) nasi szczypiorniści mają okazję, aby podtrzymać dobrą passę.
Bardzo dobrze spisali się młodzi piotrkowscy lekkoatleci, którzy brali udział w półfinałach Mistrzostw Województwa Łódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
Około pięćdziesięciu osób wzięło udział w sobotnim (14.10) rajdzie Nordic Walking zorganizowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji.