Podwieczorek z Zamachowskim

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =
zdjęcie
Zbigniew Zamachowski będzie gościem kolejnego „Podwieczorku z gwiazdą” organizowanego w Centrum Idei „Ku Demokracji”. Spotkanie z aktorem odbędzie się w najbliższy czwartek (12.09).
Podczas najbliższego podwieczorku w roli gwiazdy wystąpi znany aktor filmowy i teatralny, lektor, kompozytor muzyki do etiud filmowych – Zbigniew Zamachowski. Aktor jest również autorem muzyki i tekstów piosenek, które sam wykonuje, więc będzie to również spotkanie muzyczne.

Zbigniew Zamachowski w 1985 roku ukończył Wydział Aktorski PWSFiT w Łodzi. Jeden z najpopularniejszych aktorów swojego pokolenia. Grał między innymi w filmach Kazimierza Kutza („Pułkownik Kwiatkowski”, „Zawrócony”, "Sława i chwała"), Krzysztofa Kieślowskiego ("Dekalog 10", "Trzy kolory: Biały") oraz Andrzeja Wajdy, Jacka Borowskiego, Macieja Wojtyszki, Filipa Bajona i Wojciecha Marczewskiego. Jego debiut w filmie to wspaniała rola Ryśka w "Wielkiej majówce" Krzysztofa Regulskiego z 1981 roku. Jest laureatem licznych nagród, zarówno polskich ( Wiktory'93 i '96, Złota Kaczka'93, Nagroda Bardiniego'97) jak i zagranicznych. W latach 1985-97 występował w Teatrze Studio w Warszawie. Obecnie pracuje w Teatrze Narodowym.

Spotkanie z gwiazdą poprowadzi znany z łódzkiej telewizji, dziennikarz muzyczny Leszek Bonar. Rozpoczęcie o godz. 19.00 na dziedzińcu CiKD. Wstęp wolny. Wejście od pl. Kościuszki.
← powrót