Makowiejew w kadrze Polski

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 2 =
zdjęcie
Stanisław Makowiejew, rozgrywający MKS Piotrkowianin, znalazł się w 19-osobowej kadrze reprezentacji na turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata 2019.
To już kolejne powołanie dla naszego zawodnika. Makowiejew w biało-czerwonych barwach zadebiutował podczas towarzyskiego Turnieju 4 Narodów, który pod koniec ubiegłego roku odbył się w Gdańsku. Wówczas piotrkowianin zagrał w meczach z Katarem i Białorusią, zdobywając w nich łącznie 4 bramki.
Teraz rozgrywający pojedzie z kadrą do Portugalii na najważniejszy turniej dla reprezentacji Polski na początku roku. Polacy w prekwalifikacjach do Mistrzostw Świata 2019 zagrają w dniach 12-14 stycznia. Oprócz gospodarzy i biało-czerwonych w zawodach udział wezmą reprezentacje Cypru i Kosowa. Awans do kolejnej rundy uzyska tylko zwycięzca zawodów.

Jeszcze przed meczami kwalifikacyjnymi w Portugalii Stanisław Makowiejew wraz całą kadrą zagrają w turnieju towarzyskim w Hiszpanii.
Grę piotrkowianina oraz całej reprezentacji Polski na obu turniejach będzie można zobaczyć podczas transmisji, które będą przeprowadzane na antenie TVP Sport.
← powrót