Integracyjna boccia

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 3 =
zdjęcie
Już po raz trzynasty w Piotrkowie Trybunalskim odbył się drużynowy turniej w boccię. Zawody zorganizowane przez Hufiec Pracy odbyły się w hali Relax.
W XIII Integracyjnym Drużynowym Turnieju w Boccię wzięły udział zespoły z całego województwa łódzkiego. Już tradycyjnie oprócz drużynowej rywalizacji w boccię przeprowadzono indywidualne zawody w darts (rzutki).

W rywalizacji indywidualnej wśród osób chodzących zwyciężył Przemysław Walisiak wyprzedzając Michała Łęgosza oraz Daniela Krzyżaniaka. Z kolei wśród osób  na wózkach najlepsza była Joanna Papiewska. Drugie miejsce zajęła Ewa Krajewska, a trzecie Mariusz Krupiński.
W boccię najlepszym zespołem w rywalizacji osób chodzących zwyciężyła drużyna 1 z WTZ w Pinczowie. Na drugim miejscu znalazł się zespół 1 z WTZ w Piotrkowie, a na trzecim drużyna MOS Łękawa.
Natomiast wśród osób poruszających się na wózkach najlepszy był zespół z Piotrkowa, który pokonał drużynę z Poddębic oraz FAR 1.

Po zakończeniu sportowej rywalizacji wręczono nagrody dla najlepszych uczestników. Wyróżnienia wraz z gratulacjami przekazał wiceprezydent Andrzej Kacperek.
← powrót