Igrzyska salezjańskie w Piotrkowie

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 7 =
zdjęcie
W najbliższy weekend w naszym mieście odbędą się XXIV Inspektorialne Igrzyska Salezjańskie. Młodzież z całej Polski będzie rywalizować na obiektach sportowych Piotrkowa Trybunalskiego.
W zawodach udział wezmą młodzi sportowcy z czterech województw: zachodniopomorskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego i łódzkiego. Łącznie na arenach sportowych zaprezentuje się około 400 osób,
- Planujemy przeprowadzić rozgrywki w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców, piłce nożnej chłopców i tenisie stołowym. Rywalizacja w każdej dyscyplinie będzie odbywać się w trzech kategoriach wiekowych. W rywalizacji udział wezmą także dzieci, które zaprezentują się w wieloboju – opowiadają organizatorzy.

Igrzyska rozpoczną się w piątkowe przedpołudnie od rywalizacji w wieloboju. Oficjalne otwarcie odbędzie się o godz. 18:00 w hali Relax (zostało przeniesione z ośrodka Dresso). Podczas uroczystości zaplanowano pokaz akrobatyczny.
W sobotę obok rozgrywek sportowych zaplanowano również zwiedzanie Piotrkowa Trybunalskiego oraz zabawy integracyjne prowadzone przez harcerzy ZHR.
Zakończenie zawodów odbędzie się w niedzielę w kościele Najświętszego Serca Jezusowego. O godz. 9:00 zaplanowano eucharystię, a o 10:30 rozdanie medali, pucharów i nagród oraz przekazanie flagi Salosu gospodarzowi kolejnych Igrzysk.

Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie Lokalne Salos RP  im. św. Jana Bosko w Piotrkowie Trybunalskim.
← powrót