Magomedmurad Gadżijew, zawodnik AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski, znalazł się w dwudziestce nominowanych na Najlepszego Sportowca Polski 2017 w 83. Plebiscycie Przeglądu Sportowego. Zachęcamy do oddawania głosów na piotrkowskiego zapaśnika.
31 chorych kasztanowców zostanie wyciętych przy ul. Cmentarnej. Drzewa były bardzo zniszczone i przy podmuchach wiatru groziły powaleniem.
Na łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych zainaugurowano cykl wystaw prezentujących dorobek uznanych artystów, absolwentów ASP. Na pierwszej prezentacji ukazał się dorobek trzech piotrkowian: Henryka Trojana, Jana Dubrowina, Juliusza Marwega.
Uchwalenie budżetu miasta na 2018 rok to najważniejsza uchwała 49. Sesji Rady Miasta, która w środę (20.12) odbędzie się w Urzędzie Miasta.
Mocny akcentem zakończył ten rok Mateusz Danielak. 20-letni badmintonista piotrkowskiego Ruchu zdobył dwa srebrne medale w Mistrzostwach Polski U-22 zakończonych w miniony weekend w Lubinie.
Aż dziewięć firm zgłosiło się do konkursu na przygotowanie koncepcji hali widowiskowo-sportowej, która powstanie w miejsce hali Relax. 
 
„Następna stacja Piotrków Trybunalski” to najnowsza produkcja piotrkowianina Adama Guzińskiego. Premiera filmu promującego miasto odbędzie się 28 grudnia w kinie „Helios”.
18-12-2017

40 lat minęło…

Życzenia, gratulacje, prezenty, goście, a także odświętny nastrój i piękne przedstawienie z udziałem najmłodszych – tak wyglądały obchody 40-lecia Przedszkola Samorządowego nr 7.
Budowa mediateki startuje na dobre. Na pl. Pofranciszkańskim kończą się prace archeologiczne i rozpoczynają pierwsze roboty żelbetonowe.
Kilkaset osób przybyło w niedzielne popołudnie na piotrkowską Starówkę, aby wziąć udział w przedświątecznym spotkaniu na Rynku Trybunalskim. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.